رئیس جمهور روسیه به قهرمانان مسابقات Dota 2 تبریک می‌گوید

تیم Spirit که این به تازگی تیم چینی PSG.LGD را شکست داده است، اولین تیم اروپای شرقی است که از سال 2011 قهرمان Dota 2 شده است. تیم Spirit که در مسکو مستقر است این هفته قهرمان مسابقات بین‌المللی 2021 شد و بیش از 18 میلیون دلار جایزه دریافت کرد. این تیم همچنین نامه رسمی از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به منظور تبریک دریافت کرد.

او در این پیام پیروزی آنها را در مسابقات بین‌المللی دوتا 2 2021 تبریک گفت. تیم Spirit برای اولین بار برنده این مسابقات شد. او در این پیام افزود که این تیم در راه رسیده به فینال، ویژگی‌های رهبری و همبستگی خود را نشان داده است و در فینال که مبارزه سختی بود توانست مهارت واقعی خود را نشان دهد. آنها در عمل ثابت‌ کرده‌اند که هدف گرا هستند و می‌توانند هر قله‌ای را فتح کند.

رئیس جمهور روسیه به قهرمانان مسابقات Dota 2 تبریک می‌گوید
رئیس جمهور روسیه به قهرمانان مسابقات Dota 2 تبریک می‌گوید

تیم Spirit اولین تیم اروپای شرقی است که در دهه گذشته برنده این مسابقات شده است. اولین تیم اروپای شرقی که در این مسابقات برنده شد، تیم اوکراینی Natus Vincere بود که در سال 2011 توانست اولین قهرمانی مسابقات بین‌المللی را کسب کند.

این پیروزی آنها را از آنچه که هست نیز برزگ‌تر و مهم‌تر می‌کند، آنها همچنین در فینال نبرد سختی را داشتند که 2 بر 0 توانستند تیم چینی PSG.LGD را شکست دهند.

تبریک عمومی رئیس جمهور روسیه به تیم برنده Dota 2 مثالی است که نشان می‌دهد که مسابقات esports هر روز در حال پیشرفت هستند و جای واقعی خود را به زودی پیدا می‌کند.

مسابقات International یا هر مسابقات ورزش‌های الکترونیک دیگری هنوز به بزرگی مسابقات ورزشی نیستند، ولی هر پیروزی و هر مسابقات پیشرفتی برای شناخته شدن این ورزش است. تیم Spirit که اعضای جوان و باهوشی دارد که با پیروزی بزرگشان و دریافت پیام تبریک از سوی رئیس جمهور روسیه توانستند اسم خود و مسابقات بین‌المللی را در اخبار جهان نشان دهند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها