Twitch ابزارهای یادگیری ماشین را برای ممنوعیت دائمی عرضه می‌کند

Twitch در حال راه‌‌اندازی سیستمی برای مبارزه با سوء استفاده کنندگان از طریق یادگیری ماشین در پلتفرم خود است. برای مدت‌ها، به نظر می‌رسید که استریمرها باید با آزارهای بعضی افراد کنار می‌آمدند یا حداقل به صورت مستقیم آنها را از استریم خود بن می‌کردند، ولی به لطف این ابزار جدید می‌توانید قبل از شروع حملات این افراد آنها را متوقف کنید.

Twitch ابزارهای یادگیری ماشینی را برای ممنوعیت دائمی عرضه می‌کند
Twitch ابزارهای یادگیری ماشینی را برای ممنوعیت دائمی عرضه می‌کند

یادگیری ماشین در سیستم Twitch جدید کاربران را شناسایی می‌کند و به دنبال‌ سیگنال‌های منفی خاص در آنها می‌گردند و اگر کاربران را مشکوک تشخیص بدهند به طور خودکار آنها را از استفاده از چت منع می‌کند. دقیقا مشخص نیست که این سیگنال‌ها قرار است چه باشند، ولی با توجه به عکس‌های منتشر شده در اعلامیه توییچ می‌توان حدس زد که این سیگنال‌ها برای اشخاصی است که برای اولین بار از چت استفاده می‌کنند یا در گذشته ممنوعیت‌هایی را دریافت کرده‌اند.

در اعلامیه توییچ منتشر شد که وقتی شما شخصی را از چت خود بن می‌کنید، باید برای همیشه از انجمن شما منع شود. متاسفانه، افراد زیادی به محض بن شدن با حساب‌های کاربری جدید اقدام به بازگشت و ادامه رفتار توهین‌آمیز خود می‌کنند.

راه حل این مشکلات از نظر توییچ ابزاری است که این افراد را به دو دسته تبدیل می‌کند. افرادی که احتمال سوء استفاده از چت را دارند و افرادی که احتمال آزار آنها شدیدتر است. دسته دوم به طور خودگار از چت با دیگر بازدیدکنندگان منع می‌شوند و فقط مادریترها می‌توانند پیغام آنها را ببینند.

با اینکار مادریترها و خود استریمر می‌توانند بر کار این دسته از افراد نظارت داشته باشند. با این حال اگر استریمرها در نظر دارند تا محتاط‌‌تر باشند می‌توانند چت را طوری تنظیم کنند که هرکسی که پرچم قرمزی از سوی دیگران دریافت کرده است به صورت اتوماتیک از چت منع شود.

به تازگی اطلاعات زیادی از توییچ و استریمر‌های آن نیز منتشر شده بود که در مازستا به آن اشاره کرده بودیم. با پخش شدن این اطلاعات که هنوز منبع پخش آن رسمی نیست میزان درآمد تمامی استریمرها از کوچک تا بزرگ پخش شده بود که زیاد جلوه خوبی برای توییچ و آنها نداشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها