مکسون نسخه جدید VFX Suite 3.0 را منتشر کرد

مکسون VFX Suite 3.0 را به عنوان نسخه جدید مجموعه افزونه‌های After Effects برای کارهای رایج جلوه‌های بصری مانند کلید زدن کروما، ردیابی دوربین، حذف لکه‌ها و موارد دیگر منتشر کرد. این به‌روزرسانی Real Lens Flares را به عنوان یک شبیه‌ساز جدید برای شعله‌ور شدن لنز مبتنی بر فیزیکی ارائه می‌کند. در ادامه برای جزییات بیشتر با مازستا همراه باشید.

ابزار جدید Real Lens Flares مبتنی بر فیزیکی

VFX Suite 3.0 یک ابزار جدید به نام Real Lens Flares را اضافه کرده که به عنوان شبیه‌ساز شعله‌ور شدن لنز توصیف می‌شود. نسخه اولیه برای شروع ایده‌آل است و در آینده تکامل خواهد یافت. از سوی دیگر ژنراتور Lens Flares موجود Knoll Light Factory، Knoll Light Factory، بخشی از مجموعه باقی مانده است.

این نسخه همراه با به‌روزرسانی‌های سه محصول دیگر در بسته اشتراک کامل Maxon Red Giant منتشر شد. در نتیجه VFX Suite 3.0 شامل Magic Bullet Suite 16.0، Trapcode Suite 18.0 و Universe 6.0 است.

قیمت و سیستم مورد نیاز

VFX Suite برای نرم افزارهای After Effects CC 2019 به بالا در دسترس بوده و روی سیستم‌عامل‌های Windows 10 به بالا و macOS 10.15.7 به بالا اجرا می‌شود. ابزارهای فردی نیز با Premiere Pro سازگار خواهند بود.

این نرم افزار اکنون فقط به صورت اجاره‌ای ارائه شد و از طریق اشتراک Maxon’s Red Giant Complete با هزینه 79 دلار در ماه یا 599 دلار در سال در دسترس قرار دارد. همچنین اشتراک Maxon One، حدود 150 دلار در ماه یا 1199 دلار در سال هزینه دارد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها