World Creator 2022.2 توسط BiteTheBytes منتشر شد

BiteTheBytes آخرین نسخه‌ی ژنراتور زمین World Creator 2022.2 مبتنی بر GPU را منتشر کرد. در ادامه با مازستا همراه باشید تا جزییاتی از قابلیت‌های جدید World Creator 2022.2 را در اختیارتان قرار دهیم.

نسخه‌ی جدید World Creator 2022.2

این به‌روزرسانی یک حالت رندر سریع، به‌علاوه ابزارهای پل Unity و Unreal Engine را معرفی کرده که هدف آن ساده‌سازی فرآیند صادرات زمین به موتورهای بازی است. پل Unreal Engine در حال حاضر تنها با Unreal Engine 4 سازگار بوده، اما نسخه‌ای برای Unreal Engine 5 در حال توسعه است.

World Creator 2022.2 در نسخه‌ی جدید، رابط کاربری را اصلاح کرد و فیلترهای جدیدی را برای اصلاح رویه‌های سه‌بعدی معرفی می‌کند. این ژنراتور زمینی مبتنی بر GPU رویه‌ای توسط بازی‌سازی‌های پیشرو و استودیوهای VFX استفاده می‌شود.

World Creator جدید مبتنی گردش‌های کاری رویه‌ای و ویرایش دستی را ترکیب کرده و مورد توجه هنرمندان زیادی از جمله استودیوهای Blizzard Entertainment ، Crytek ، Blur Studio و Cinesite قرار گرفته است.

World Creator 2022.2

دسترسی و سیستم مورد نیاز

World Creator 2022.2 فقط برای سیستم‌عامل ویندوز در دسترس است و نسخه‌های macOS و iPad در حال توسعه هستند.

مجوزهای دائمی جدید اکنون 349 دلار برای هنرمندان فردی، 689 دلار برای شرکت‌هایی با درآمد کمتر از 1 میلیون دلار در سال، یا 2489 دلار برای استودیوهای بزرگتر هزینه دارند.

هزینه اشتراک نیز 16.90 دلار در ماه یا 169 دلار در سال برای هنرمندان فردی، 34.90 دلار در ماه یا 349 دلار در سال برای استودیوهایی با درآمد کمتر از 1 میلیون دلار در سال و 128.90 دلار در ماه یا 1289 دلار در سال برای استودیوهای بزرگ هزینه دارد.

از سوی دیگر هر کسی که یک مجوز دائمی جدید بخرد یا یک اشتراک سالانه بگیرد، مجوز World Creator 2 را نیز دریافت خواهد کرد. World Creator 2 برای Windows 7 بالا و macOS 10.13.4 در دسترس بوده و بر روی هر دو پردازنده گرافیکی AMD و Nvidia اجرا می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها