شرکت Zynga که توسعه دهنده بازی Farmville است قرار است امسال به درآمد 3 میلیارد دلاری برسد

شرکت Zynga به تازگی نتایج مالی امسال خود را منتشر کرده است و به نظر می‌رسد که این شرکت توسعه دهنده بازی‌های موبایل مانند بازی Farmville قرار است تا قبل از پایان سال نزدیک به 3 بیلیون دلار درآمد داشته باشد. در ادامه با مازستا همراه باشید تا به نحوه عملکرد این شرکت بپردازیم.

درآمد ثبت شده امسال این شرکت به 705 میلیون دلار رسیده است که در مقایسه با سال پیش 40 درصد رشد داشته است. بخش زیادی از درآمد این شرکت شامل استودیو Rollic Games و عناوین مختلف آن در موبایل و همچنین Golf Rival و فرانچایزهای دیگر مانند CSR و Words with Friends می‌شود.

شرکت Zynga که توسعه دهنده بازی Farmville است قرار است امسال به درآمد 3 بیلیون دلاری برسد
شرکت Zynga که توسعه دهنده بازی Farmville است قرار است امسال به درآمد 3 بیلیون دلاری برسد

با این حال، این شرکت به طور کلی در حال از دست دادن پول است. این شرکت امسال زیان خالص 42 میلیون دلاری را گزارش کرده است که بهتر از پیش بینی اولیه 110 میلیون دلاری و ضرر 122 میلیون دلاری سال پیش است. زینگا باتوجه به درآمد زیادی که دارد درحال دست و پنجه با سودآوری است.

شرکت زینگا در نظر دارد تا در 3 ماه چهارم فقط 60 میلیون دلار از دست بدهد،‌ ولی درآمد 675 میلیون دلاری را به ثبت رسانده است. این دستورالعمل درآمد کل این شرکت را به 2.78 بیلیون دلار می‌رساند که در مقایسه با 1.97 میلیارد سال 2020 نزدیک به 41 درصد رشد داشته است.

یکی از بازی‌هایی که به این درآمد کمک کرد، Farmville 3 بود که هفته گذشته به صورت جهانی انتشار شد. این سری طولانی که سال‌هاست برای اندروید، IOS و Mac M1 راه اندازی شده است به بازیکنان اجازه ساخت خانه روستایی رویاهایشان را می‌دهد.

در نسخه جدید همراه با ساخت و سازهای مختلف بازیکنان می‌توانند بیشتر از 150 حیوان پرورش دهند یا دریافت کنند. این بازی افزودنی‌های بیشتری نسبت به نسخه قبلی آورده است و بازیکنانی که آن را تا دو هفته آینده دانلود کنند، می‌توانند یک کیت مخصوص برای شروع بازی دریافت کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها