بازی Stalker 2 تا سال 2023 تاخیر خورد

متاسفانه، بازی Stalker 2: Heart of Chernobyl را در مراسم دیشب مایکروسافت و بتسدا ندیدیم، ولی یک پست رسمی مایکروسافت خبر داده است که این بازی تا سال 2023 به تاخیر افتاده است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

مایکروسافت در مراسم اخیر خود نگاهی به بازی‌های آینده خود برای PC و Xbox انداخت که در طول سال آینده منتشر می‌شوند. این شامل اشاره بسیار مختصری به Stalker 2 از استودیو GSC Games در اوکراین شد.

در حالی که توسعه دهندگان اوکراینی بازی Stalker 2 هنوز به طور رسمی تاخیر این بازی را اعلام نکرده‌اند، دنباله این بازی حالا در لیست بازی‌هایی قرار دارد که در 12 ماه آینده منتشر می‌شود و به سال 2023 منتقل شده است.

بازی Stalker 2

استودیو سازنده این بازی پس از حمله روسیه به اوکراین مجبور شد تا توسعه بازی را در فوریه متوقف کند. از آن زمان طبق گزارشات توسعه بازی به جمهوری چک منتقل شده است و از ماه مه دوباره شروع شده است.

با توجه به همه این اتفاقات، بعید نبود که تیم GSC تریلری را برای این پروژه اماده نکرده باشد. هنوز معلوم نیست که بازی در چه تاریخی منتشر می‌شود، ولی طرفداران باید برای مبارزه در منطقه چرنوبیل کمی بیشتر صبر کنند. با این حال این بازی به احتمال زیاد در روز اول انتشار در گیم پس قرار می‌گیرد.

بازی Stalker 2 تنها بازی نیست که این مراسم مایکروسافت را از دست داد، برخی عناوینی که برای انتشار در 2022 برنامه ریزی شده‌اند نیز در این نمایش نبودند. بازی Atomic Heart یکی از آنها است. آخرین باری که این بازی عجیب اول شخص را دیدیم در ماه فوریه بود که تیم آن انتشار بازی را در 2022 تایید کرد.

البته در کنار بازی‌هایی که تاخیر خوردند یا نمایش نداده شدند، عناوین بسیار بزرگی هم وجود داشت. از جمله بازی Starfield و Forza Motorsport که یکی از تکینیکی‌ترین بازی‌های ماشینی دنیا است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها