هیدئو کوجیما در حال بازسازی پروژه سال گذشته خود است

هیدئو کوجیما بازی به تازگی اعلام کرده است که درحال کار بر روی یک پروژه یک ساله است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

هیدئو کوجیما اشاره مختصری به پروژه جدید خود که در حال حاضر بر روی آن کار می‌کند. به گفته کوجیما، او باید فیلمنامه یک ساله خود را به دلیل تغییرات وضعیت جهان بازنویسی کند،

هیدئو کوجیما در حال بازسازی پروژه سال گذشته خود است
هیدئو کوجیما در حال بازسازی پروژه سال گذشته خود است

در غیر این صورت این پروژه هیچ وقت روشنایی روز را نخواهد دید. کوجیما افکار خود را با طرفداران به اشتراک گذاشت و تاکید کرد که نظرات و احساسات او در مقایسه با سال 2020 متفاوت است. او گفته است که به دلیل تغییرات زیادی که اخیرا اتفاق افتاده است، محیط و احساسات او کاملا متفاوت است. علاوه بر این، او اعلام کرد که اگر در حال حاضر داستان این بازی را بازنویسی نکند، این بازی هرگز منتشر نخواهد شد.

ایجاد هر اثر هنری یک تلاش و دست آورد شخصی است و توسعه بازی نیز تفاوتی ندارد. اگر کوجیما در حال حاضر در موقعیت متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته است، قابل درک است که چرا او می‌خواهد آخرین پروژه خود را بازنویسی کندو آن را وضعیت فعلی تطبیق دهد.

درحالی که پیام او اطلاعات زیادی درباره این پروژه فاش نکرده است،‌ ممکن است که او به بازی بعدی Kojima Productins پس از Death Strandig Directors Cut اشاره داشته باشد. با این حال اگر پروژه آینده کوجیما هنوز فیلنمامه تکمیلی نداشته باشد، طرفداران ممکن است هنوز چندین سال تا عرضه بازی بعدی او فاصله داشته باشند.

طرفداران بسیار علاقه مند هستند تا بعد از 6 سال دوباره هیدئو کوجیما و کونامی را برای ساخت بازی در کنار هم ببینند.

هیدئو کوجیما با تمامی کارهایی که در استودیوی خود دارد، توانسته است به طرف پروژه‌های متفاوت‌تری برود، مانند همکاری با یک طراح فرانسوی برای ساخت عینک‌های الهام گرفته شده از بازی Death Stranding یکی از کارهای فرعی او است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها