Liquid Solver جدید تری دی مکس برای نرم افزار AqMesher 2.8

استودیوی MagicPictures Software توسعه دهنده ابزار VFX، نرم افزار AqMesher 2.8 خود را برای تری دی مکس منتشر کرده است که یک Liquid Solver جدید به پلاگین مش‌بندی مبتنی بر OpenVDB اضافه می‌کند. در ادامه برای اطلاع بیشتر از Liquid Solver جدید تری دی مکس با مازستا همراه باشید.

Liquid Solver جدید تری دی مکس

نرم افزار AqMesher اولین بار در سال 2019 منتشر شده است که سیستم‌های ذرات بومی تری دی مکس، حافظه نهان ذرات با فرمت Krakatoa.prt یا حجم‌های OpenVDB را به مش تبدیل می‌کند. مش‌ها را می‌توان به صورت چهارتایی یا تماما سه‌گانه با گزینه‌هایی برای کنترل وضوح مش تولید کرد و کاربران می‌توانند این مش تولید شده را با یک شیء جدا کننده دیگر در صحنه، برخورد داده یا بشکنند.

جالب است بدانید که این نرم افزار در ابتدا به عنوان یک ابزار داخلی در استودیوی MagicPictures مرکز ژاپنی VFX توسعه داده شده است که در واقع MagicPictures Studio یک اسپین آف از آن است.

PIC/FLIP Liquid Solver جدید نرم افزار AqMesher 2.8 با شتاب دهنده گرافیکی دارای قابلیت ارتباط با شبکه

آخرین نسخه نرم افزار AqMesher 2.8، یک PIC/FLIP Liquid Solver جدید را به برنامه اضافه می‌کند که امکان راه‌اندازی شبیه‌سازی مایع در داخل نرم افزار و همچنین شبیه‌سازی‌های مش ایجاد شده در سایر برنامه‌ها را فراهم می‌کند.

نرم افزار AqMesher 2.8

شبیه‌سازی‌ها با پردازش گرافیکی تسریع می‌شوند (از آن جایی که نرم افزار از CUDA استفاده می‌کند، شما به یک پردازنده گرافیکی سازگار انویدیا (Nvidia) نیاز دارید) و ممکن است در یک شبکه اجرا شوند.

البته با وجود این که مستندات آنلاین بسیار مختصر است؛ اما، گزینه‌های موجود در PIC/FLIP Liquid Solver از جمله چگالی سیال، ویسکوزیته و کشش سطحی را فهرست می‌کند. سایر ویژگی‌های جدید برنامه نیز شامل گزینه خروجی گرفتن از شبیه‌سازی به عنوان دنباله فایل‌های Alembic است.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

نرم افزار AqMesher 2.8 با نسخه‌های 2017 و بالاتر برنامه تری دی مکس در حال اجرا روی سیستم عامل ویندوز 10 سازگار است. مجوز ایستگاه کاری این برنامه 245 دلار هزینه دارد که همچنین شامل رندر شبکه نامحدود و شبیه‌سازی شبکه نامحدود نیز هست.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها