iToo Software پلاگین Forest Pack 7.4.3 را برای 3ds Max منتشر کرد

iToo Software  اولین نسخه بتای عمومی پلاگین Forest Pack 7.4.3 را منتشر کرده است و این پلاگین برای 3ds Max، امکان پراکندگی نورها و همچنین هندسه را فراهم می‌کند. این به‌روزرسانی همچنین ویژگی‌های تصحیح رنگ جدید، پشتیبانی از Chaos Vantage  از Chaos Group و گزینه export صحنه‌ها برای استفاده در موتور بازی Unity را اضافه می‌کند. با مازستا همراه باشید تا جزییات بیشتر را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

پلاگین Forest Pack برای توزیع اشیاء در یک صحنه طراحی شده است و همانطور که از نام آن پیدا است، معمولاً برای مدل‌های گیاهی، همچنین سنگ‌ها یا ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این افزونه می‌تواند صحنه‌هایی را با صدها هزار شی پراکنده، با حالت نمایش ابر نقطه‌ای ایجاد کند.

پلاگین Forest Pack 7.4.3

فرآیند پراکندگی کاملاً پارامتریک است و توزیع اشیا را می‌توان با نقشه‌های تصویر، خطوط یا نقاشی مستقیماً روی هندسه زمین کنترل کرد. Forest Pack همچنین می‌تواند اشیاء ثابت و متحرک را پراکنده کند.

امکانات جدید پلاگین Forest Pack 7.4.3

Forest Pack 7.4.x عمدتاً به‌روزرسانی‌های سازگاری بوده و از نسخه‌های مختلف 3ds Max نیز پشتیبانی کرده است در نتیجه بهترین عملکرد را در اختیار کاربرام قرار می‌دهد.

ویژگی های جدید در Forest Pack 7.4.x شامل پشتیبانی از عبارات هنگام تطبیق ارجاعات در یک صحنه بر اساس نام بوده و گاهی برای جایگزینی اشیاء در یک فایل CAD با درختان استفاده می شود.

قیمت و دسترسی به

پلاگین Forest Pack 7.4.3 برای 3ds Max 2013 به بالا در دسترس است. از زمان انتشار Forest Pack 7.0، قیمت مجوزهای دائمی جدید از 220 یورو به 230 یورو (275 دلار) افزایش یافته است.

همچنین یک نسخه Lite رایگان وجود دارد که ویژگی‌های آن محدود است، اما می‌تواند در پروژه های تجاری استفاده شود. شما عزیزان می‌توانید از این پلاگین در پروژه‌های مختلف استفاده کنید و از کارایی و عملکرد بالای آن بهره‌مند شوید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها