آیا اینتل با کارت‌های گرافیک Arc کاربران و گیمرها را سر کار گذاشته است؟

آیا اینتل همه کاربران را سر کار گذاشته است؟ چرا این شرکت حتی تصاویر دقیق کارت های گرافیک خود را منتشر نمیکند؟ آیا شایعات در زمینه محدود بودن سازگاری آنها با قطعات اینتل صحت دارد؟ آیا کارناوال بازی اینتل که به تازگی در ایالات متحده آمریکا به راه افتاده است برای بردن دل کاربران و گیمرها بوده و هدف دیگری ندارد؟ با مازستا همراه باشید تا در جریان ماجرای کارت‌های گرافیک Arc قرار بگیرید.

شرکت اینتل در اوایل سال جاری به صورت جدی به مبحث ارائه اطلاعات و جزئیات از کارت‌های گرافیک Arc، در کلاس نوت بوک و دسکتاپ پرداخت. سپس با معرفی کارت های گرافیک فوق در بخش لپ تاپ، گام بعدی را برداشت. اما با گذشت زمان متوجه شدیم که خبری از لپ تاپ های رده بالا و حتی متوسط با کارت های گرافیک اینتل Arc نبوده و تنها دو لپ تاپ از برندهای ناشناس برای بازار چین رویت شدند.

کارت‌های گرافیک Arc

اینتل وعده داده بود که در سه ماهه دوم سال 2022 به ارائه کارت های گرافیک خود به صورت عمده خواهد کرد؛ کارت های گرافیک دسکتاپ این شرکت که تا پایان سال 2022 در تعداد بیش از 20 هزار عدد تولید شده و مقدار زیادی مشکلات کارت های گرافیک در بازار را رفع خواهند کرد. اما نه تنها شاهد عرضه کارت های گرافیک Intel Arc نبوده ایم، بلکه حتی این شرکت از آنها رونمایی نیر نکرده است!

با گذشت زمان اینتل هیچ واکنشی به تاخیر خود در این بخش نشان نداده و به سادگی در حال عبور از زمان مقرر شده است. تنها تصویری که از کارت های گرافیک این شرکت در دست است، یک تصویر از وب سایت Gamer Nexus بوده و یک تصویر نامفهوم از یک فیلم تبلیغاتی اینتل. در حالی که Intel هنوز به طور رسمی از کارت های گرافیک Intel Arc پرده برداری نکرده است، یک کارزار گیمینگ را به راه انداخته است!

کارت‌های گرافیک Arc

کامیون های گیمینگ این شرکت با کارزاری به نام بازی در آمریکا در حرکت هستند که در داخل آنها سیستم های گیمینگ مبتنی بر پردازنده و کارت های گرافیک این شرکت است. کاربران و گیمرها فرصت بازی با این سیستم ها را به صورت رایگان دارند. تصاویر فوق نیز مربوط به یکی از همین کامیون ها، در ایستگاه LANFest Colorado است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها