اتودسک آخرین نسخه رندر Arnold 7.1.4 را منتشر کرد

Arnold 7.1.4 به عنوان آخرین نسخه رندر تولیدی توسط اتودسک منتشر شده و قابلیت‌هایی نظیر پشتیبانی بومی برای پردازنده‌های سری M اپل و بهبود گردش کار USD را ارائه کرده است. در ادامه با مازستا همراه باشید تا جزییاتی از این نسخه را در اختیارتان قرار دهیم.

پشتیبانی بومی از پردازنده‌های سری M اپل در Arnold برای Cinema 4D

آرنولد 7.1.4 پشتیبانی بومی از پردازنده‌های سری M اپل اعم از تراشه‌های M1 و M2 در مک‌های فعلی را ارائه کرده است. طبق گفته Autodesk، پشتیبانی از سری M بومی، سرعت رندر را «تا 1.45 برابر» در مقایسه با اجرای آرنولد در حالت شبیه‌سازی Rosetta 2 اپل در برنامه‌های DCC افزایش می‌دهد.

گردش کار USD: پشتیبانی از شیدرهای MaterialX و آرنولد ایمیجرها

این به‌روزرسانی همچنین به گسترش پشتیبانی از گردش‌های کاری USD ادامه داده و پشتیبانی از شیدرهای MaterialX در هر دو رویه USD و رندر Hydra را اضافه می‌کند، که در Maya و Houdini استفاده می‌شوند. علاوه بر این، رویه USD اکنون از مراجع Alembic و محموله‌ها و چراغ های سیلندر پشتیبانی می‌کند.

بهبود در تبدیل تکسچر و رندر مو در Arnold 7.1.4

Arnold 7.1.4

سایر ویژگی‌های جدید شامل تولید خودکار فایل‌های تکسچر .tx از بافت‌های منبع است. پارامتر melanin_redness شیدر موی استاندارد آرنولد نیز اکنون در فضای رنگی ACEScg به درستی نمایش داده می‌شود.

به روزرسانی پلاگین‌های 3ds Max، Cinema 4D، Houdini و Maya

اکثر افزونه‌ها برای نرم افزارهای مختلف به‌روزرسانی شده‌اند و MAXtoA 5.5.0 برای 3ds Max، C4DtoA 4.5.0 برای Cinema 4D، HtoA 6.1.4 برای Houdini و MtoA 5.2.2 برای Maya همگی از ویژگی‌های جدید پشتیبانی می‌کنند.

سیستم مورد نیاز و دسترسی Arnold 7.1.4

Arnold 7.1.4 برای سیستم‌عامل‌های Windows 10 به بالا، RHEL/CentOS 7 به بالا Linux و macOS 10.13 به بالا در دسترس بوده و ادغام‌ها برای 3ds Max ، Cinema 4D، Houdini، Katana و Maya در دسترس هستند.

از سوی دیگر رندر GPU فقط در ویندوز و لینوکس پشتیبانی می‌شود و به GPU سازگار Nvidia نیاز دارد. این نرم افزار فقط به صورت اجاره‌ای ارائه شده و اشتراک تک کاربره اکنون 50 دلار در ماه یا 380 دلار در سال هزینه دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها