نسخه بازسازی شده بازی Dead Space در 27 ژانویه 2023 منتشر می‌شود

استودیو EA Motive بالاخره تاریخ انتشار و اولین ویدیوها از بازسازی بازی Dead Space را در جدیدترین استریم خود منتشر کرد. این بازی برای عرضه در تاریخ 27 ژانویه 2023 برنامه‌ریزی شد. در این استریم چهار ویدیو از طراحی هنری بازی برای فوق‌العاده کردن این بازی پخش شد. البته هرچیزی که در این استریم می‌بینید از بازی در حالت آلفا است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

این استریم بیشتر روی سمت فنی بازی Dead Space متمرکز بود، ولی در ادامه توانستیم نگاه بهتری به جلوه‌های بصری و محیط اطراف بازی بیاندازیم. توسعه‌دهندگان خیلی تاکید دارند که Ishimura را به شکل یک محل زندگی نشان دهند و همچین احساسی را به بازیکنان انتقال دهند که همه چیز واقع‌بینانه باشد.

بازی Dead Space

قسمت قابل توجه این است که برای نگه‌داشتن خاطره نوستالژی طرفداران Dead Space بخشی از بازی با موتور گرافیکی Frostbite ساخته شد که برای ساخت بازی اصلی استفاده شدند.

جزئیات همینجا تمام نمی‌شود. EA Motive در هنگام توسعه بازسازی Dead Space مراحل توسعه را با طرفداران به اشتراک می‌گذاشت و انتقادات طرفداران را می‌پذیرفت. برای مثال، توسعه دهندگان بعد از انتقاد طرفداران برخی از جلوه‌های صوتی را تغییر دادند و به نسخه اصلی بازی شبیه‌تر کردند.

برای پایان یافتن استریم، توانستیم در ویدیوها یک بخش بسیار کوچک از محتوای درون بازی هم ببینیم. توسعه دهندگان از این بخش استفاده کردند تا به طرفداران ایده‌ای از آنچه که بقیه بازی به نظر می‌رسد نشان دهد. EA Motive همچنین در ماه اکتبر قبل از اعلام انتشار بازی در 27 ژانویه خبر دا که اطلاعات بیشتری را از بازی به زودی می‌بینیم.

بازی Dead Space Remake قرار است در تاریخ 27 ژانویه 2023 به کنسول‌های PS5 ، Xbox Series S|X و PC بیاید. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها