اطلاعات بیشتر بازی ترسناک Callisto Protocol هفته آینده منتشر می‌شود

بالاخره اطلاعات بیشتر در مورد بازی ترسناک Callisto Protocol تا هفته آینده منتشر می‌شود. چیزی که درباره این پروژه می‌دانیم آن است که این بازی شامل عناصر ترسناکی مانند سری Dead Space خواهد بود. این بازی در جهان Pubg جای گرفت ولی اتصال این دو بازی به قدری نیست که متوجه آن شوید. در ادامه با مازستا همراه باشید.

جزییاتی از بازی ترسناک Callisto Protocol

این خبر از خود Schofield به دست رسانه‌ها رسیده که در توییتی به دنبال‌کنندگان بازی Callisto Protocol خبر داده است که هفته آینده اطلاعات بیشتر از بازی منتشر می‌شود. تا آن زمان او یکی از موجوداتی که تیم شخصیت‌سازی روی آن کار کرد را نشان داده است.

بازی ترسناک Callisto Protocol

در انتهای توییت هم مانند همیشه او ایموجی چشم را قرار داد.  اوایل این ماه Schofield خبر داد که به زودی از بازی ترسناک Callisto Protocol به صورت رسمی رونمایی می‌شود. در طول این زمان هم او آثار هنری از موجودات این بازی را به اشتراک گذاشت.

همانطور که گفتیم، اتصال بازی با PUBG چندان قوی نیست پس انتظار مبارزه با ماهیتابه را نداشته باشید. شوفیلد در گذشته هم خبر داد که با تیمی از نویسنده‌ها به شرکت پابجی کمک می‌کند. او همچنین اشاره کرده بود که بازی Callisto با پابجی در یک بازه زمانی قرار دارد که قرار نیست خیلی عمیق باشد، ولی ممکن است ارتباطاتی را در گوشه‌های بازی ببینیم.

تنها اطلاعات دقیقی که از بازی داریم این است که Callisto Protocol در سال 2320 جای می‌گیرد. داستان بازی در زندانی در Callisto، ماه مرده سیاره مشتری قرار دارد.

بازیکنان در کنترل زندانیان در زمان حمله بیگانگان خواهند بود. با توجه به تریلری که مشاهده کرده‌ایم شرکت متحد سیاره مشتری که این زندان را اداره می‌کند، مسئولیت این حمله را هم به عهده دارد و سرنوشت زندانیان را به بیگانگان سپرده است. نظرات خود را در رابطه با این خبر با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها