دانلود رایگان LotPixel برای بیش از 1200 تکسچر PBR

کتابخانه دارایی آنلاین LotPixel بیش از 1200 مورد نقشه‌های تکسچر PBR مبتنی بر اسکن خود با وضوح حداکثر 8K را برای دانلود به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. برای اطلاع از جزییات بیشتر این دانلود رایگان LotPixel با مازستا تا انتهای مطلب همراه باشید.

دانلود رایگان LotPixel

همان طور که می‌دانید در مبحث مدل‌سازی، مصورسازی گرافیکی و تصویرسازی دیجیتال، تکسچرها اهمیت بسیار زیادی دارند که تقریبا در تمام بخش‌های یک پروژه به کار می‌روند.

با توجه به این موضوع، مجموعه تکسچرهای PBR مبتنی بر اسکن در بخش دانلود رایگان LotPixel، طیف وسیعی از متریال‌های دنیای واقعی را پوشش می‌دهند و برای استفاده تجاری مجوز دارند. این مجموعه بافت‌ها به منظور استفاده در مصورسازی معماری، توسعه بازی یا VFX به کار می‌روند.

در حال حاضر، 1201 مجموعه تکسچر LotPixel به صورت رایگان برای دانلود در دسترس است که شامل: 55 مورد با وضوح 8192×8192 پیکسل و بقیه با وضوح حداکثر 4906×4096 پیکسل می‌شود.

دانلود رایگان LotPixel

آن‌ها به عنوان فایل‌های JPEG ارائه می‌شوند که این دارایی‌های رایگان مصالح ساختمانی مانند آسفالت، آجر، بتن، فلز، گچ، سنگ و چوب، مصالح کف و دیوار داخلی و خارجی به علاوه پلاستیک و پارچه را پوشش می‌دهند.

به جز این، باید بدانید که اشتراک‌های پولی، دسترسی به تکسچرها و مدل‌های سه‌بعدی با وضوح بالاتر را فراهم می‌کنند. دارایی‌های رایگان کمتر از نیمی از بافت‌های موجود در کتابخانه تجاری LotPixel را نشان می‌دهند که شامل عکس‌برگردان، اسکن سه‌بعدی اشیاء کوچک خانگی و محیطی، و پکیجی از مدل‌های سلاح است. کاربرانی که اشتراک پولی دارند، همچنین می‌توانند بافت‌ها را با وضوح حداکثر 16K دانلود کنند.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

مجموعه‌های تکسچر رایگان LotPixel به صورت فایل‌های JPEG ارائه می‌شوند و می‌توانند در هر برنامه DCC یا موتور بازی که از گردش‌های کاری PBR پشتیبانی می‌کند، از جمله 3ds Max، Blender، Cinema 4D، Maya، Unity و Unreal Engine استفاده شوند. لازم به ذکر است که این فایل‌ها برای استفاده در پروژه‌های تجاری مجوز دارند.

همچنین اشتراک‌های پولی آن‌ها از 27 دلار در ماه شروع می‌شوند که 150 بارگیری تکسچر یا 60 بار دانلود مدل را با دانلودهای اضافی در سطوح اشتراک بالاتر یا با خرید اعتبار دانلود بیشتر فراهم می‌کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها