استودیو EA بازی‌های NFT و بلاک چین را اینده صنعت بازی‌سازی می‌داند

رئیس استودیو EA، اندرو ویلسون بازی‌های NFT و کسب درآمد از طریق بازی‌ها را آینده صنعت آنها نامیده است. وقتی درمورد این موضوع سوالاتی از این شرکت شد، او جواب داد که هنوز زود است تا متوجه نحوه کار این شرکت در این صنعت بشویم.

همانطور که در گذشته در مازستا به بن شدن بازی‌های رمزارزگذاری شده و NFT در استیم اشاره کرده‌ایم، به نظر می‌رسد که دیگر شرکت‌ها هم نظر با Valve نیستند و می‌خواهند همراه با متود‌های روز جهان و آنچه در دنیای بازی‌های ویدئویی می‌گذرد پیش بروند.

استودیو EA بازی‌های NFT و بلاک چین را اینده صنعت بازی‌سازی می‌داند
استودیو EA بازی‌های NFT و بلاک چین را اینده صنعت بازی‌سازی می‌داند

البته شرکت EA هنوز به طور رسمی وارد NFT و فضای بلاک چین که در چند سال اخیر در حال رشد بوده است، نشده است. اینجور بازی‌ها اغلب بازیکنان را به جمع آوری آیتم‌های منحصر به فرد تشویق می‌کنند. این آیتم‌ها را می‌توانید به بازیکنان دیگر بفروشید و یا از آنها بخرید.

فرصت‌های شغلی جدید الکترونیک آرتز شامل مشاغل مربوط NFT و blockchain می‌شود که تصمیم قطعی EA را برای ورود به این عرصه نشان می‌دهد. این شرکت قصد دارد تا به سرعت در بازی‌های خود سرمایه گذاری کند و طرفداران بیشتری را برای خود جذب کند. اوایل این هفته Ubisoft نیز برنامه‌های خود را برای توسعه بلاک چین در بازی‌های خود اعلام کرد. رئیس این شرکت بلاک چین را انقلابی در صنعت بازی می‌نامد. یوبیسافت نیز قصد دارد تا در این صنعت یکی از بهترین‌ها باشد.

بازی‌های NFT و بلاک چین در چند ماه اخیر بر سر زبان‌ها بوده‌اند. همچنین قرار بود یک بازی بلاک چین با عنوان اسکویید گیم ساخته شد که سازندگان آن به جای این کار تصمیم به کلاهبرداری بزرگ 3.38 میلیون دلاری از طریق کریپتو را گرفتند. هنوز معلوم نیست که NFT و بلاک چین برای ورود به بازی‌های ویدئویی ایمن باشند، ولی به نظر می‌رسد که استیم تصمیم دارد که خود را قبل از هر دردسری از این صنعت بیرون بکشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها