فروشندگان NFT باید به زودی شروع به پرداخت مالیات برای JPEG خود بکنند

بالاخره نوبت به NFT نیز رسید. بعد از اخبار خوبی که در هفته گذشته به گوش صاحبان NFT رسید، ورود چندین شرکت بازی سازی که اخبار آن را به طور تکمیل در مازستا پوشش دادیم، برای صنعت NFT گزینه مثبتی است، ولی دولت آمریکا تصمیم دارد که با قرار دادن مالیات بر فروش این فایل‌های JPEG حال فروشندگان را بگیرد.

فروشندگان NFT باید به زودی شروع به پرداخت مالیات برای JPEG خود بکنند
فروشندگان NFT باید به زودی شروع به پرداخت مالیات برای JPEG خود بکنند

طبق لایحه جدید جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قرار است مالیات بر کریپتوکارنسی‌ها و حوزه‌هایی که پوشش می‌دهد اعمال شود. هر خرید ارز دیجیتال که بیش از 10000 دلار باشد باید هم اکنون به IRS اعلام شود و ظاهرا این شامل NFT و سایر دارایی‌های دیجیتال نیز می‌شود.

NFT شروع فروتنانه‌ای به عنوان آلاینده‌های کوچک زشت داشتند، البته قبل از اینکه به سرعت Neopets را سرکوب کنند. بعد از آن نیز NFT به بازی‌ها راه پیدا کرد و با پرشی درون این دنیا کلاهبرداری‌ها و اسیب‌هایی را به محیط بازی‌های ویدئویی به همراه داشت.

اکنون که NFT در حال نزدیک شدن به پایان خود است یا حداقل رشد آن متوقف شده است، بیایید تا لحظه‌ای به قدردانی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های آن بپردازیم. یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های NFT فروش یک تصویر از یک میمون زشت بود که با قیمت 2.7 میلیون دلاری به فروش رفت.

سپس، شرکت Valve تمام بازی‌های رمزارزنگاری شده را از پلتفرم استیم حذف کرد و باعث ایجاد ناراحتی‌هایی شد. پروژه NFT دیگری تنها 5 ساعت پس از راه اندازی شروع به خرید و فروش کرد. در آخر، بی منطق‌ترنی آن این است که شخصی 125 هزار دلار برای یک NFT از استریمر توییچ Amouranth پرداخت کرده است.

باید دید که آیا قوانین جدید آمریکا می‌تواند این فروشندگان و NFT هایشان را شکست دهد یا خیر. در هر صورت عاشقان این عکس‌های JPEG در حال حاضر بسیار ناراحت هستند، پس می‌توان این را پیروزی به حساب آورد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها