Epic Games نرم افزار Twinmotion 2022.2 را منتشر کرد

اپیک گیمز از Twinmotion 2022.2، نسخه اصلی نرم افزار بصری‌سازی real-time خود رونمایی کرد. پیش‌نمایش عمومی، بر بهبود گردش کار متمرکز بود و تغییراتی را در اختیار کاربران قرار داد. با مازستا همراه باشید تا به جزییات بروزرسانی این نرم‌افزار بپردازیم.

ابزاری با کاربری آسان برای تجسم داده‌های CAD

Twinmotion که توسط استودیوی تجسم فرانسوی KA-RA ایجاد شده است، به معماران با تجربه محدود سه بعدی کمک می‌کند تا تصاویر ثابت یا متحرکی از ساختمان‌های خود ایجاد کنند.

نرم افزار Twinmotion 2022.2، مدل‌‌ها را در طیف وسیعی از فرمت‌های استاندارد فایل سه بعدی یا از طریق پیوندهای زنده به برنامه‌های CAD وارد می‌کند. سپس کاربران می‌توانند محیط‌های پس‌زمینه را از طریق کتابخانه‌ ایجاد کنند و نورهایی را به آن اختصاص دهند.

ویژگی‌های جوی از جمله ابرها، باران و برف و روشنایی محیط بر اساس موقعیت جغرافیایی و زمان روز را می‌توان از طریق کنترل‌های مبتنی بر لغزنده تنظیم کرد.

این نرم افزار در سال 2019 توسط Epic خریداری شد و در ابتدا به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت، تا اینکه در سال 2020 به صورت تجاری با قیمت جدید تهاجمی منتشر شد.

گردش کار و بهبود عملکرد نرم افزار Twinmotion 2022.2

تغییرات گردش کار شامل گزینه تنظیم اندازه اشیاء صحنه بر حسب سانتی متر یا فوت و تجسم مقیاس اشیاء در پنل Transform است که تعدادی به روز رسانی UX کوچک را نیز دریافت می‌کند.

کاربران همچنین، پیش تنظیم‌هایی برای تطبیق کنترل‌های ناوبری درگاه دید با سایر برنامه‌های DCC و دو سرعت ناوبری جدید و آهسته‌تر دریافت می‌کنند که برای پیمایش در اطراف اجسام کوچک در نظر گرفته شده است.

به‌روزرسانی‌های Twinmotion Cloud

خارج از برنامه اصلی، پلتفرم آنلاین Twinmotion Cloud برای به اشتراک گذاری داده‌ها نیز بروزرسانی شده است. رم در نمونه‌های ابری اکنون چهار برابر و VRAM تقریبا دو برابر شده است، که امکان به اشتراک گذاری دارایی‌های پیچیده‌تر را فراهم می‌کند.

کاربران همچنین چهار بسته دارایی جدید لوازم الکترونیکی مانند کامپیوتر، آلات موسیقی و دو مجموعه از شخصیت‌های انسانی شامل بیش از 200 مدل جداگانه را دریافت می کنند.

گزینه های ورودی/خروجی جدید، از جمله واردات glTF

تغییرات دیگر شامل گزینه import کردن دارایی‌ها در قالب glTF (هم فایل‌های gltf. و هم .glb) با محدودیت‌های مشابه است که از انیمیشن پشتیبانی نمی‌شود و سایه‌زن‌های پیچیده به مواد عمومی Twinmotion تبدیل می‌شوند. علاوه بر این، کاربران اکنون می‌توانند نورها را از صحنه‌های Datasmith وارد کنند.

قیمت و سیستم مورد نیاز نرم افزار Twinmotion 2022.2

نرم افزار Twinmotion 2022.2 برای سیستم‌عامل‌های Windows 10 به بالا و macOS 10.14.6 به بالا در دسترس است. پلاگین‌های یکپارچه سازی نیز برای برنامه‌های CAD و DCC از جمله 3ds Max 2016 به بالا، SketchUp Pro 2019 به بالا و Unreal Engine 4.27 به بالا در دسترس هستند. مجوزهای جدید 499 دلار هزینه دارند و این نرم افزار برای دانش آموزان و مربیان رایگان خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها