بازی Sonic Frontiers ممکن است در نوامبر سال بعد عرضه شود

بازی Sonic Frontiers در اواخر سال 2022 عرضه می‌شود. همانطور که در مراسم The Game Awards فاش شد، بازی Sonic Frontiers یک مسیر جسورانه و کاملا جدید برای این سری است زیرا سونیک برای اولین بار وارد یک دنیای جهان باز می‌شود. تریلری که در مراسم گیم آواردز منتشر شد سونیک را در میان فضای سرسبز و مزارع و خراب‌های باستانی در حال دویدن نشان داد.

بازی Sonic Frontiers ممکن است در نوامبر سال بعد عرضه شود
بازی Sonic Frontiers ممکن است در نوامبر سال بعد عرضه شود

سگا از ارائه تاریخ دقیقی برای عرضه این بازی خودداری کرد که به نظر عاقلانه است با توجه به اینکه کرونا بازی‌های زیادی را به تاخیر انداخته است، ولی ممکن است که سگا تاریخی را با سونی به اشتراک گذاشته باشد.

اکانت توییتری با نام PlayStation Game Size که معمولا اندازه فایل‌های بازی‌های PlayStation را به اشتراک می‌گذارد امروز از دسترسی خود به سرورهای داخلی سونی خبر داد و تاریخی را برای انتشار بازی Sonic Frontiers منتشر کرد. این حساب توییتر اشاره کرده است که 15 نوامبر 2022 ممکن است تاریخ رسمی انتشار این بازی باشد.

البته همانطور که در بالا گفتیم با توجه به محدودیت‌ها این تاریخ می‌تواند تغییر کند حتی با اینکه رسمی بودن این تاریخ مشخص نیست. البته اشاره شده است که این تاریخ ممکن است تاریخی برای در دسترس قرار گرفتن بازی برای شرکت سونی است تا این بازی تست شود و تاریخ اصلی ممکن است چند ماه با این تاریخ فاصله داشته باشد.

بعد از اینکه اعلام شد تمام صداگزارهای اصلی بازی سونیک قرار است برای صداگذاری این بازی برگردند این احتمالا بهترین خبری است که به دست طرفداران سونیک رسیده است.

البته فراموش نکنیم که فیلم سونیک 2 همانطور که در مازستا اشاره کردیم بسیار نزدیک است و قرار است شخصیت‌های به یاد ماندنی را با خود به همراه داشته باشد تا به آن فیلم سونیکی تبدیل شود که همه ما می‌خواهیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها