راک استار ریمسترهای RDR و GTA 4 را برای تمرکز روی GTA 6 کنار گذاشت

به نظر می‌رسد که استودیو Rockstar پروژه‌های ریمستر کردن بازی‌های Red Dead Redemption و GTA 4 را برای تمرکز بیشتر روی توسعه GTA 6 کنار گذاشته است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

این خب طبق یک گزارش جدید از Kotaku به دست رسیده است که نشان می‌دهد منابع بسیاری تایید کرده‌اند که این شایعات حقیقت دارد و راک استار چنین برنامه‌ای را در دست دارد.

از چند سال پیش شایعاتی شروع شده بود درباره اینکه Rrockstar تصمیم گرفته است تا بازی‌های Red Dead Redemption و GTA 4 را با یک ریمستر ساده دوباره عرضه کند، ولی بنا بر گزارشات جدیدتر به نظر می‌رسد که بعد از شکست عظیم سه گانه GTA که به تازگی عرضه شده بود راک استار تصمیم گرفته است تا این پروژه‌ها را تا اطلاع ثانوری از برنامه خارج کند.

منابع Kotaku هم ادعا دارند که این تصمیم راک استار واقعی است و آنها از این به بعد کاملا بر توسعه GTA 6 متمرکز شده‌اند.

به گفته منابع Kotaku، راک استار امیدوار است که طرفداران سری GTA با وجود اخبار بیشتر از GTA 6 سه گانه GTA Remastered را که منتشر شده بود فراموش کنند. البته پروژه‌های ریمستر کردن GTA 4 و Red Dead Redemption کاملا از برنامه خارج نشده است و راک استار قصد دارد تا ریمسترهای خود را بعد از انتشار GTA 6 ادامه دهد.

هنوز نمی‌دانیم که GTA 6 کی آماده می‌شود، ولی آخرین گزارشات درباره این بازی در ابتدای سال 2022 بود که خبر می‌داد توسعه بازی شروع شده است.

هوادارانی که بی صبرانه منتظر انتشار سه گانه GTA بودند مشکلاتی که این بازی در ابتدا با آنها رو به رو بود را به خوبی به خاطر دارند. مدل‌های شخصی عجیب، خطاهای املایی و مشکلات گرافیکی بدون شک این سه گانه را به یکی از بدترین راه‌ اندازی‌های صنعت بازی سازی تبدیل کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها