یکی از سازندگان Halo به استودیوی جدید EA پیوست تا بر پروژه‌های اول شخص کار کند

شرکت EA بار دیگر به لیست استودیو‌های در حال گسترش خود اضافه کرد و استودیوی جدیدی را با در سیاتل با سرپرستی خالق Halo، مارکوس لهتو باز کرد. مارکوس لهتو امروز در حساب شخصی توییتر خود اعلام کرد که به EA ملحق می‌شود تا استودیوی جدیدی را در سیاتل افتتاح کند و روی بازی‌های اول شخص کار کند.

با توجه به تجربه کار لهتو به عنوان مدیر هنری در Halo، Halo 2 و Halo 3 می‌توان گفت که EA از الان برنامه‌ای برای ساخت شوتر اول شخصی دارد. استودیوی جدید EA هنوز نامگذاری نشده است، اما با توجه به اخبار تازه منتشر شده، این استودیو به زودی آماده کار می‌شود و جزئیات دیگر درباره آن فاش خواهد شد.

یکی از سازندگان Halo به استودیوی جدید EA پیوست تا بر پروژه‌های اول شخص کار کند
یکی از سازندگان Halo به استودیوی جدید EA پیوست تا بر پروژه‌های اول شخص کار کند

همچنین امکان دارد که استودیوی جدید لهتو به جای تبدیل شدن به یک استودیو اصلی، با یک IP دیگر EA همکاری کند. EA تعدادی بازی محبوب FPS دارد که برای آنها معروف است، مانند Titanfall، Battlefield، Medal of Honor و Star Wars Battlefront که همگی FPS هستند. EA ممکن است از این استودیو برای احیای IP قدیمی مانند Black و Syndicate استفاده کند.

استودیو لهتو تنها استودیویی نیست که امسال در سیاتل افتتاح شده است، استودیوی دیگری در ماه مه افتتاح شده بود که توسط کوین استفنز، معاون سابق Monolith هدایت می‌شود. این استودیو نیز در حال حاضر بدون نام است چراکه استفنز در حال کار بر روی یک بازی ماجراجویی جهان باز است و هنوز تصمیمی برای نام استودیو نگرفته است. با توجه به کار استفنز بر Middle Earth Shadow of Mordor باید انتظار بازی هیجان انگیزی را داشته باشیم.

این دو استودیو جدید که توسط توسعه دهندگان مشهور هدایت می‌شود را با خرید جدید EA از Codemasters ترکیب کنید تا تعداد بازی‌های سالانه EA افزایش پیدا کند. EA توانایی‌های زیادی دارد، ولی فقط به مرور زمان می‌توان این توانایی‌ها را نشان داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Adobe AI برای Substances

Adobe AI برای Substances

امروزه هوش مصنوعی کارهای بسیار بزرگی انجام میدهد. روزی نیست که با یکی از قابلیت های جدید و توانایی های آن شگفت زده نشویم. اینبار

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها