یک مرحله مخفی پس از 6 سال در بازی Witcher 3: Wild Hunt کشف شد!

بازی The Witcher 3 یکی از جذاب‌ترین عناوین جهانی است که گیمرهای بسیاری را ساعت‌های طولانی پای خود نشانده و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. حال تصور کنید که پس از چند سال از انتشار آن، یک مرحله مخفی در Witcher 3 وجود داشته است که به تازگی توسط یک گیمر به صورت اتفاقی پیدا شده است!

یک مرحله مخفی پس از 6 سال در بازی Witcher 3: Wild Hunt کشف شد!
یک مرحله مخفی پس از 6 سال در بازی Witcher 3: Wild Hunt کشف شد!

بسیاری از گیمرها ساعت‌های متوالی مشغول به بازی The Witcher 3: Wild Hunt بوده اما هیچ یک از آنها تا کنون این مرحله عجیب و نسبتاً مخفی را مشاهده نکرده بودند. یک گیمر به تازگی در حالی که به بخش نه چندان شلوغ نقشه بازی The Witcher 3: Wild Hunt می‌رود، متوجه یک مرحله جذاب و مخفی می‌شود که از چشم هزاران گیمر دور مانده بود.

کاربر RogueRequest2 ویدیویی از این مرحله را در وب سایت Reddit منتشر کرده است. در این مرحله گیمر با یک ترول به نام Boris برخورد می‌کند که در ادامه آنها مشغول صحبت می‌شوند. سپس Boris از پختن یک غذای مخصوص برای گرالت صحبت می‌کند. گرالت نیز پیش از آنکه یک آیتم ناشناخته را به عنوان پاداش دریافت کند، می‌تواند ضمن چشیدن غذا بیشتر وارد این مرحله از بازی شود.

نام این مرحله از بازی Harassing a Troll است که برای ورود به آن باید به بخش Velen رفته و سپس از یک مسافرخانه در محله Crossroads، یک مسیر طولانی را به سمت شمال غربی طی کنید. یکی از دلایل که تعداد بسیار کمی از افراد این ترول را مشاهده کرده و این مرحله را طی کرده‌اند آن است که مرحله Harassing a Troll در نقشه اصلی بازی Witcher 3: Wild Hunt وجود ندارد!

همچنین این مرحله در منطقه‌ای بسیار دور در نقشه وجود دارد. به همین علت بسیاری از گیمرها و کاربران تا کنون این مرحله مخفی را تجربه نکرده‌اند. به هر حال باید گفت که وجود ترول و مراحل مخفی در بازی‌ها و همچنین ایستراگ ها این روزها در بازی‌ها بسیار دیده می‌شوند. Witcher 3: Wild Hunt در حدود 6 سال پیش از سوی استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project Red) منتشر شده بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها