نویسنده بازی Guardians of the Galaxy در حال کار روی بازی بعدی Mass Effect

در طول این اخر هفته اعلام شده بود که نویسنده بازی Guardians of the Galaxy، Mary DeMarle به استودیو Bioware پیوسته است تا به عنوان طراح ارشد روایت داستان روی یک پروژه نامعلوم کار کند. اکنون تایید شده است که این پروژه مخفی درواقع بازی بعدی Mass Effect است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

مایکل گمبل مدیر پروژه استودیو Bioware به تازگی در توییتر خبر اضافه شدن Mary DeMarle به تیم خود را تایید کرده است و در ادامه خبر داده است که او به عنوان مدیر ارشد روایت داستان به تیم توسعه دهنده Mass Effect پیوسته است. Mary DeMarle در گذشته روی بازی‌هایی مانند Deus Ex کار کرده است.

Mass Effect

به غیر از یک تیزر و گزارشاتی از ساخت بازی با موتور Unreal Engine 5 اطلاعات زیادی از بازی Mass Effect در دسترس نیست. می‌دانیم که استودیو Bioware سخت مشغول کار است تا بازی Dragon Age: Dreadwolf را در 2023 منتشر کند پس هنوز مشخص نیست که بازی بعدی Mass Effect چه زمانی منتشر شود.

DeMarle در سال 2001 کار خود را با نویسندگی شروع کرد و داستان بازی‌های Myst 3: Exile و Myst 4: Revelation را نوشت. او بعدا روی بازی‌های Splinter Cell: Conviction و Deus Ex: Human Revolution کار کرد. از جدیدترین آثار او هم می‌توان به بازی Guardians of the Galaxy اشاره کرد.

او اکنون قرار است داستان یک سری بازی پرچمدار دیگر را روایت کند، البته هنوز مشخص نیست که این داستان یا نام آن چیست. پایان بازی Mass Effect 3 شپرد را در نهایت مرده نشان داد در حالی که Andromada کاملا از سه بازی اول جدا شد. با این حال هنوز مشخص نیست که بازی بعدی Mass Effect قرار است داستانی از گذشته را ادامه دهد یا یک سفر جدید را برای طرفداران آغاز کند. شما عزیزان می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها