فصل سوم سریال Mandalorian در فوریه 2023 پخش می‌شود

ماندلورین و گروگو برمی‌گردند، ولی باید تا سال آینده منتظر بمانیم. اخیرا گزارش‌های به دست رسیده بود که خبر می‌داد فصل سوم سریال Mandalorian ممکن است تا سال 2023 به تاخیر بیفتد و با تایید رسمی صفحه توییتر سریال Mandalorian این گزارشات تایید شد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

فصل سوم سریال Mandalorian ذر تاریخ فوریه سال آینده در شبکه دیزنی پلاس پخش می‌شود. با وجود یک تاخیر جزئی طرفداران هنوز از اینکه این سریال یک تاریخ انتشار دارد خوشحال هستند.

فصل گذشته بعد از پیوستن Grogu به Luke Skywalker کمی نامفهوم تمام شد. در ادامه در سریال The Book of Boba Fett دیدیم که گروگو به جای تکمیل آموزش‌های لوک اسکایواکر دوباره پیش مندلورین رفته است. صحنه مبارزه نهایی کمی آشفته به نظر می‌رسید، ولی نشان می‌داد که قدرتهای گروگو بعد از مدت کوتاهی چقدر پیشرفت کرده است.

سریال Mandalorian

با شروع فصل سوم سریال Mandalorian در ماه فوریه ممکن است که سریال Ahsoka به بهار آینده منتقل شود. یک مقاله اخیر از Vanity Fair اشاره کرده است که دو سری دیگر از جنگ ستارگان نیز در حال توسعه است.

یکی از این سری‌ها Acolyte است و دیگری یک سری بی نام است که توسط کارگردان مرد عنکبوتی، Jon Watts ساخته می‌شود. سری The Acolyte قبل از دوران Skywalker جای می‌گیرد، در حالی که سریالی که جان واتس قرار است بسازد روی موضوع کاملا جدیدی متمرکز است و چهار بازیگر کودک بین سن‌های 11 و 12 سال را دارد.

فیلم Star Wars: Rogue Squadron هم که درباره مبارزه هوایی افسانه‌ای Luke Skywalker در هنگام شورش است به دلیل درگیری برنامه ریزی‌ها به تاخیر افتاده است. در سال 2023 قرار است شاهد یک فیلم دیگر از جنگ ستارگان نیز باشیم.

همانطور که در سال 2020 اعلام شد تایکا وایتیتی قرار است فیلم‌های جنگ ستارگان را کارگردانی کند و یکی از این فیلم‌ها که هنوز نام ان مشخص نیست قرار است در سال 2023 منتشر شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها