تریلر جدید سریال Lord of The Rings: The Rings of Power منتشر شد

مصاحبه با سازندگان انیمیشن Graphic

مصاحبه با سازندگان انیمیشن Graphic

آنکریچ از کارگردانان معروف Pixar   برنامه ی Sydney Opera House   را در نوامبر 2012 در فستیوال گرافیک عرضه کرد که در این رویداد یک انیمیشن تبلیغاتی از Animal’s Toby Grime   با محوریت خانه اپرای سیدنی

ادامه مطلب »

به تازگی تریلر جدید برای سریال محبوب The Lord Of The Ring: The Rings Of Power منتشر شده است. این تریلر دو و نیم دقیقه‌ای برخی از چهره‌هایی را نشان می‌دهد که در طول سریال با قرار است با آنها همراه باشیم، از جمله یک جنگجوی الف و جوان به نام Galardiel که اخبار وحشتناکی را برای سرزمین الف‌ها به همراه دارد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

تریلر با برخورد یک شهاب سنگ در قلمرو هابیت‌ها شروع می‌شود، در ادامه کوتوله‌ای را می‌بینیم که گوهری را دست گرفته است و می‌گوید که “این می‌تواند آغاز عصر جدیدی باشد” که می‌تواند نشان دهنده شروع ساخت حلقه‌های قدرت باشد.

The Rings Of Power

در همین حال، Galardiel را در زره کامل همراه با یک شمشیر عظیم به دست می‌بینیم که به هم نوعان خود از یک جنگ وحشتناک بین خیر و شر برای سرنوشت جهان هشدار می‌دهد.

دیگر نکات اصلی و قابل توجه داستان سریال که در این تریلر مشاهده کردیم عبارت است از سقوط پادشاهی جزیه نومنور که مرفه‌ترین و قدرتمند‌ترین ملت بشریت است، ظهور لرد تاریکی Sauron و آخرین اتحاد بین الف‌ها و انسان‌ها که به نظر همیشه به درگیری منجر می‌شود. در همین حال کوتوله‌ها در معادن خود و الف‌ها و هابیت‌ها در جنگل‌های خود پناه می‌گیرند.

این سریال هزاران سال قبل از فیلم‌های Hobbit و The Lord of the Rings جای می‌گیرد و به گفته سازندگان این برنامه آنها قصد ندارد تا فیلم‌های پیتر جکسون را وارد این سریال کنند.

یکی از سازندگان این سریال، مک کی در مصاحبه اخیر خود گفته است که هرکس که سری ارباب حلقه‌ها را از سینماها دنبال می‌کند اشتباه می‌کند. آنها همچنین گفتند که سریال The Rings of Power به هیچ وجه قصد رقابت با مجموعه فیلم‌های این عنوان را ندارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها