سریال Ms. Marvel بالاترین امتیاز را در بین سری‌های مارول دریافت کرده است

سریال Ms. Marvel به تازگی پخش شده است و در حال حاضر محبوب‌ترین سریال MCU است. این سریال امتیاز 95% را در سایت Rotten Tomatoes دریافت کرده است که این سریال را به محبوب‌ترین سریال مارول تبدیل می‌کند. سریال What If با 94% و Loki با 92% در رتبه‌های بعدی قرار دارند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

اولین قسمت سریال Ms. Marvel هفته پیش پخش شد و ما را با Kamala Khan آشنا کرد. کامالا یک دانش آموز دبیرستانی است که به صورت کاملا واضح طرفدار انتقام جویان است.

او به طور ویژه‌ای طرفدار کاپیتان مارول است و دقیقا به همین دلیل است که برای جشنواره AvengerCon با لباس کاپیتان مارول حضور پیدا کرده است.

سریال Ms. Marvel

متاسفانه والدین سخت گیر او اصرار داشتند که او در خانه بماند، ولی زمانی که او یک دست بند مرموز که به او قدرت‌های جادویی می‌دهد را پیدا می‌کند، کارهای زیادی برای انجام دادن در خانه نمی‌ماند.

داستان سریال در مقایسه با کمیک‌ها کمی متفاوت است. در کمیک‌ها توانایی‌های Ms. Marvel بیشتر چند منظوره هستند، البته ممکن است وجود این توانایی‌ها را در قسمت‌های آینده ببینیم. سریال Ms. Marvel هر هفته تا تاریخ 13 ژوئیه پخش می‌شود.

Ms. Marvel اولین ابر قهرمان پاکستانی دنیای مارول است که توسط Iman Vellani بازی می‌شود. Matt Lintz هم در نقش بهترین دوست کاملا، برونو کارلی در سریال ظاهر می‌شود. Laurel Marsdon در نقش Zoe Zummer، Mohan Kapur در نقش Yusuf Khan و Iyad Hajjaj هم در نقش Rasheed در این سریال حضور دارند.

همه فیلم و سریال‌های مارول در چند وقت گذشته عالی نبودند. موربیوس که در آوریل اکران شد موفقیت زیادی کسب نکرد، ولی توانست شوخی‌هایی را در اینترنت راه بندازد. سونی فکر می‌کرد که این شوخی‌ها ممکن است طرفداران فیلم را بیشتر کند پس برای بار دوم این فیلم را در 1000 سینما پخش کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها