اولین روتر گیمینگ MSI دیده شد: MSI RadiX AXE6600

شرکت ها با آخرین دستاوردهای خود به CES 2022 آمده اند؛ کمپانی MSI اولین روتر گیمینگ خود را به این نمایشگاه آورده است. به نظر می رسد که MSI نیز در راستای رقابت با برندهایی مانند ایسوس، وارد حوزه تولید روترهای گیمینگ شده است. در ادامه با روتر MSI RadiX AXE6600 آشنا شوید.

اولین روتر گیمینگ MSI دیده شد: MSI RadiX AXE6600
اولین روتر گیمینگ MSI دیده شد: MSI RadiX AXE6600

شرکت MSI محصولات متنوعی را به CES 2022 آورده است که یک روتر نیز از جمله آنها است. اولین روتر MSI در هاله ای از ابهام دیده و رونمایی شده است؛ در حالی که MSI سعی کرده است تا اشاره چندانی به آن نشود.

روتر گیمینگ ام اس آی RadiX AXE6600 اولین روتر گیمینگ این شرکت است که طراحی بسیار زیبایی را به همراه داشته و از نوارهای LED در مکان های درستی از روتر استفاده شده است.

روتر گیمینگ MSI RadiX AXE6600 با 6 آنتن، حتی در رویداد آنلاین این شرکت هم نقش ارتباط دهنده اصلی را بر عهده داشت. این روتر که از شبکه WiFi 6E استفاده می کند، مبتنی بر یک SoC کوالکام با فرکانس 1.8 گیگاهرتز است که البته اشاره ای به نام کنترلر نشده است.

روتر گیمینگ ام اس ای RadiX AXE6600 می تواند به سرعت 600 مگابیت در ثانیه برای باند 2.4 گیگاهرتز و به سرعت 1200 مگابیت در ثانیه برای باند 5.0 گیگاهرتز دست پیدا کند.

اولین روتر گیمینگ MSI دیده شد: MSI RadiX AXE6600
اولین روتر گیمینگ MSI دیده شد: MSI RadiX AXE6600

همچنین این روتر می تواند در باند جدید 6 گیگاهرتز خود به سرعت خیره کننده 4800 مگاهرتز دست پیدا کند. MSI RadiX AXE6600 مشخصاتی مشابه با Linksys Hydra Pro 6E را یدک می کشد که از تراشه مشابه با برند Qualcomm استفاده می کند. آرم اژدهای MSI روی روتر دیده می شود.

این شرکت در بخشی از سخنان خود به استفاده از هوش مصنوعی به منظور کنترل ترافیک به نفع بازی ها اشاره می کند. در حال حاضر قیمت و مشخصات دیگر از روتر گیمینگ ام اس ای RadiX AXE6600 در دست نبوده و باید دید که این روتر با چه قیمتی وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها