سری بازی‌های Persona تا به امروز 15 میلیون نسخه فروخته‌اند

طی گزارش سرمایه‌گذاری، سگا اعلام کرد که از ماس 2020 تا پایان مارس 2021، فرانچایز Persona موفق به فروش 2 میلیون نسخه شده است. سری اصلی که Megami Tensei نام دارد و Persona اسپین آف این بازی است، 17.7 میلیون نسخه فروش داشته است. البته سگا اعلام کرده است که این ارقام شامل دستگاه‌های بازی Pachislot و Pachinko نیز می‌شود.

PersonaCentral اختلاف اندکی دارد، ولی در همان گزارش‌ها آمده است که این سری سه میلیون نسخه فروش داشته است و برخی از زمان بندی‌های فروش بعد از بسته شدن سال مالی این شرکت است.

سری بازی‌های پرسونا تا به امروز 15 میلیون نسخه فروخته‌اند
سری بازی‌های Persona تا به امروز 15 میلیون نسخه فروخته‌اند

برای مثال، Persona 5 Golden تا ماه ژوئن 2021 یک میلیون نسخه فروخته است و Persona 5 Strikes تا آوریل 2021 به فروش 1.3 میلیونی دست یافته است، بنابراین مقایسه کمی دشوار است. با این وجود، مشخص است که محبوبیت سری پرسونا به این زودی کاهش نمیابد.

شخصیت مورگانا از پرسونا 5 یک شخصیت قابل بازی در بازی Super Monkey Ball: Banana Mania است که به عنوان DLC عرضه شد.

Super Monkey Ball: Banana Mania در اوایل ماه جاری منتشر شد و شامل بازی‌های Monkey Target، بیس بال، تنیس، مبارزات رزمی، بولینگ، گلف، بیلیارد، فوتبال، قایق سواری و دیگر بازی‌ها و مسابقات دیگر می‌شود.

طرفداران پرسونا 5 به نظر هنوز به داستان علاقه مند هستند و به پای تیم بازی سازی پیش می‌روند. به طور تقریبی انتظار می‌رود تا 5 دنباله دیگر از سری پرسونا ساخته شود تا در نهایت پرسونا 5 تکمیل شود.

به نظر می‌رسد که این بازی هنوز جای پیشرفت و ارائه داستان دارد. از آنجایی که به هر صورتی می‌توان نقشه، داستان و مبارزات بازی را توسعه داد، این سری می‌تواند همینطور ادامه پیدا کند. ممکن است این بازی در هر صورتی خسته کننده شود، ولی در هر صورت طرفداران خود را دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها