انتی چیت جدید بازی Pokemon Go معرفی و راه اندازی شد

توسعه دهنده بازی محبوب و معروف Pokemon Go، استودیو Niantic در یکی از برنامه‌های اخیر خود از راه جدیدی برای مبارزه با چیترها رونمایی کرده است. این تصمیم استودیو به دلیل مشکلاتی که ماه‌ها این بازی را درگیر کرده است گرفته شده. در ادامه با مازستا همراه باشید.

این خبر به صورت رسمی از یک پست Niantic به دست رسیده است که در آن آنها از بازیکنان و طرفداران بازی Pokemon Go بخاطر صبر و درکشان تشکر می‌کند. آنها نظرات و پیشنهادات بازیکنان را در رابطه با مشکلات درون بازی در نظر گرفته‌اند و قصد دارند تا یک محیط سرگرم کننده و کاملا منصفانه را برای همه ایجاد کنند.

در ادامه توضیح دادند که آنها با سرمایه گذاری بیشتر برای بهتر کردن روش‌های مقابله با متقلبین در بازی Pokemon Go توانسته‌اند با دقت و سرعت بیشتری رفتارهای بازیکنان را بررسی کنند و آنهایی را که منصفانه بازی نمی‌کنند مجازات کنند.

آخرین پست استودیو Niantic در رابطه با موضوع تقلب در Pokemon Go حدود یک سال پیش منتشر شده بود که ان زمان تازه آنها این مشکلات را در نظر گرفته بودند.

این شرکت در پست جدید خودش به سرعت از بازیکنان بخاظر صبر و شکیبایی تشکر کرد و بابت انتظار طولانی برای حل این مشکلات عذر خواهی کرد.

آنها برای مقابله با این مشکلات در بازی خود تصمیم گرفته‌اند تا سیستم ضد تقلب بهبود یافته‌ای را در بازی راه اندازی کنند. از همین حالا این تیم تعداد زیادی حساب کاربری را که قوانین بازی را زیر پا گذاشته‌اند پیدا کرده است و قرار است شروع مجازات متقلبین از این حساب‌ها شروع شود. آنها برنامه دارند تا چنین پروژه‌ای را در تمام بازی‌هایشان اجرا کنند تا محیطی ایمن را برای طرفداران و بازیکنان ایجاد کنند که به دور از تقلب و نابرابری است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها