بازسازی بازی Prince of Persia: The Sands of Time ممکن است تا 2023 منتشر نشود

بازسازی بازی 20 ساله Prince of Persia: The Sands of Time از آنچه که به نظر می‌رسد سخت‌تر است، ولی یوبیسافت دست از این عملیات بر‌نمی‌دارد.

Prince of Persia The Sands of Time در Uplay در سال 2020 دوباره بر سر زبان‌ها افتاد و پس از تعویق افتادن، یوبیسافت تصمیم گرفت تا در مراسم E3 نیز که در ژوئن برگزار شد، هیچ حرفی از این بازی نزند که باعث شد تا این بازی به طور کامل از رادار خارج شود..3

بازسازی بازی Prince of Persia: The Sands of Time ممکن است تا 2023 منتشر نشود
بازسازی بازی Prince of Persia: The Sands of Time ممکن است تا 2023 منتشر نشود

این نادیده گرفته شدن نشانه خوبی نبود، به خصوص برای بازی‌ای که قرار بود ند ماه پس از معرفی در ژانویه 2021 عرضه شود، ولی امروز بالاخره یوبیسافت یاد‌اوری ملایمی از این بازی کرد و اعلام کرد که این پروژه هنوز در دست توسعه است و به وصرت فعالانه رو آن کار می‌کنند.

یوبیسافت طی توییتی اعلام کرد که هنوز در حال کار بر بازسازی Prince of Persia است و با انگیزه و الهام طرفداران قرار است همینطور پیش برود. این استودیو قرار است ما را در پیشرفت‌های آینده خود سهیم کند و تمام اطلعات را در اختیار طرفداران قرار دهد. این استودیو همچنین از همه طرفداران برای حمایت و صبر تشکر کرد.

تا جایی که رسانه‌ها اطلاعات دارند، یوبیسافت در گزارش مالی سه ماهه خود تایید کرده است که بازسازی Sands of Time در طول سال مالی 2022-2023  منتشر می‌شود. از نظر تقویمی این بازی قرار است در تاریخی بین 1 آوریل 2022 و 31 مارس 2023 منتشر شود.

یوبیسافت در گذشته عکس‌هایی از بازسازی Prince of Persia: Sands of Time منتشر کرد که طرفداران را کمی آزرده خاطر کرد. در این تصاویر نتوانستیم کیفیت موردنظری که از یک بازسازی می‌خواستیم را ببینیم. این نیز می‌تواند دلیلی برای تاخیر و از بین رفتن تمامی اخبار از این بازی باشد، ولی به نظر نادیده گرفتن طرفداران و بازی از سوی یوبیسافت به نظر کار درستی نبود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها