Reallusion برای حمایت، به بنیاد توسعه بلندر پیوست

براساس اخبار منتشر شده، Reallusion تازه‌ترین و آخرین شرکتی است که به بنیاد توسعه‌ی بلندر پیوسته و از بلندر پشتیبانی کرده است. این شرکت با عضویت در Corporate Silver، حداقل 12000 یورو بودجه را به صورت سالانه برای این نرم‌افزار منبع باز سه بعدی صرف خواهد کرد.

Reallusion برای حمایت، به بنیاد توسعه بلندر پیوست
Reallusion برای حمایت، به بنیاد توسعه بلندر پیوست

شرکت Reallusion همچنین ویژگی‌های جدیدی را معرفی کرد که می‌توان به Character Creator، مولد شخصیت‌های سه‌بعدی آن و iClone اشاره کرد و می‌توان گفت که نرم‌افزار انیمیشن خود را به Blender مرتبط خواهد کرد در نتیجه شاهد همگام‌سازی زنده‌ی داده‌های انیمیشن بین iClone و Blender خواهیم بود.

پیوستن به Activition و Google به عنوان پشتیبان‌های اصلی شرکتی

Reallusion با عضویت در Corporate Silver بنیاد توسعه بلندر، تعهد مالی حداقل 12000 یورو در سال را پذیرفت و تقریباً یک پنجم حقوق یک توسعه دهنده تمام وقت بلندر را به این بخش اختصاص داد.

این مبلغ به طور قابل توجهی کمتر از مبلغی است که غول‌های فناوری مانند AMD، Apple، Intel و Nvidia و توسعه دهندگان نرم افزار بزرگ مانند Epic Games و Unity برای حمایت در نظر گرفتند و در واقع Reallusion در بهترین حالت 10 برابر کمتر کمک کرده، اما همچنان کمک قابل قبولی بوده و این حمایت برای پیشرفت بلندر ارزشمند خواهد بود. در نهایت ویژگی‌های جدید بلندر برای نرم افزار Reallusion در سال 2022 عرضه خواهند شد.

Reallusion همچنین باعث افزایش قابلیت همکاری بین Blender و نرم افزار خود می‌شود که این موضوع نظر هنرمندان را جلب خواهد کرد. یکی از این قابلیت‌های جدید ادغام iClone با  بلندر بوده که برای همگام‌سازی همزمان داده‌های انیمیشن بین iClone و Blender بوده و امکان به‌روزرسانی بخش‌های انتخاب شده از یک کاراکتر بدون نیاز به EXPORT مجدد آن را فراهم خواهد کرد.

در نهایت باید منتظر جزییات بیشتر در این زمینه باشیم و ببینیم که دیگر چه شرکت‌هایی از بلندر حمایت خواهند کرد و چه امکانات جدیدی در بلندر ارائه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

نظرات (2)

 1. rtc1

  چه اهمیتی داره که یک تیمی مثل Reallusion اومدن 12000 یورو به این کمک کردن؟ این سایت مگه سایت خبری بلندره که این خبر های بی ارزش و بی اهمیت یک نرم افزار خاص که بلندر باشه رو راه به راه باز گو می کنید؟ چقدر دیگه شما شورشو در اوردین که کشته مرده بلندر هستین. کاربر های بلندر که مشخصه نویسنده ی این سایت کاربر بلندره، یکی از کودکانه ترین کاربر ها هستند.

  • dfmadmin
   dfmadmin

   ما روزانه 10 تا خبر از تمام دنیای کامپیوتر قرار میدیم. شما چرا با بلندر مشکل دارین؟ ما که علاقه زیادی بهش داریم
   و این خبر اصلا بی ارزش نیست برای علاقه مندان به یک نرم افزار . وقتی یه تیمی کم مالی به همچین نرم افزاری میکنن یعنی در اینده شاهد پیشرفت های چشم گیری برای اون هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها