Reallusion برای حمایت، به بنیاد توسعه بلندر پیوست

براساس اخبار منتشر شده، Reallusion تازه‌ترین و آخرین شرکتی است که به بنیاد توسعه‌ی بلندر پیوسته و از بلندر پشتیبانی کرده است. این شرکت با عضویت در Corporate Silver، حداقل 12000 یورو بودجه را به صورت سالانه برای این نرم‌افزار منبع باز سه بعدی صرف خواهد کرد.

Reallusion برای حمایت، به بنیاد توسعه بلندر پیوست
Reallusion برای حمایت، به بنیاد توسعه بلندر پیوست

شرکت Reallusion همچنین ویژگی‌های جدیدی را معرفی کرد که می‌توان به Character Creator، مولد شخصیت‌های سه‌بعدی آن و iClone اشاره کرد و می‌توان گفت که نرم‌افزار انیمیشن خود را به Blender مرتبط خواهد کرد در نتیجه شاهد همگام‌سازی زنده‌ی داده‌های انیمیشن بین iClone و Blender خواهیم بود.

پیوستن به Activition و Google به عنوان پشتیبان‌های اصلی شرکتی

Reallusion با عضویت در Corporate Silver بنیاد توسعه بلندر، تعهد مالی حداقل 12000 یورو در سال را پذیرفت و تقریباً یک پنجم حقوق یک توسعه دهنده تمام وقت بلندر را به این بخش اختصاص داد.

این مبلغ به طور قابل توجهی کمتر از مبلغی است که غول‌های فناوری مانند AMD، Apple، Intel و Nvidia و توسعه دهندگان نرم افزار بزرگ مانند Epic Games و Unity برای حمایت در نظر گرفتند و در واقع Reallusion در بهترین حالت 10 برابر کمتر کمک کرده، اما همچنان کمک قابل قبولی بوده و این حمایت برای پیشرفت بلندر ارزشمند خواهد بود. در نهایت ویژگی‌های جدید بلندر برای نرم افزار Reallusion در سال 2022 عرضه خواهند شد.

Reallusion همچنین باعث افزایش قابلیت همکاری بین Blender و نرم افزار خود می‌شود که این موضوع نظر هنرمندان را جلب خواهد کرد. یکی از این قابلیت‌های جدید ادغام iClone با  بلندر بوده که برای همگام‌سازی همزمان داده‌های انیمیشن بین iClone و Blender بوده و امکان به‌روزرسانی بخش‌های انتخاب شده از یک کاراکتر بدون نیاز به EXPORT مجدد آن را فراهم خواهد کرد.

در نهایت باید منتظر جزییات بیشتر در این زمینه باشیم و ببینیم که دیگر چه شرکت‌هایی از بلندر حمایت خواهند کرد و چه امکانات جدیدی در بلندر ارائه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها