کیت افزونه RS Build Kit 2.0 برای کاربران مایا منتشر شد!

Erik Lehmann مدل‌ساز ارشد، به تازگی RS Build Kit 2.0 را به عنوان آخرین افزونه برای مایا منتشر کرده و این افزونه برای ساده‌سازی عملیات مدل‌سازی سه بعدی و چیدمان صحنه ارائه شده است. در ادامه به جزییات این کیت افزونه‌ی Maya می‌پردازیم.

کیت افزونه RS Build Kit 2.0 برای کاربران مایا منتشر شد!
کیت افزونه RS Build Kit 2.0 برای کاربران مایا منتشر شد!

امکانات جدید افزونه RS Build Kit 2.0

افزونه‌ی جدید RS Build Kit 2.0، جریان‌های کاری جدیدی را برای منحنی‌ها و نمونه‌ها معرفی می‌کند و ابزارهای جدیدی از Duplicator Radial را برای ایجاد آرایه‌های دایره‌ای و Extruder برای تبدیل منحنی‌ها ارائه می‌دهد.

در واقع در همین ابتدا باید بگوییم که یکی از مجموعه‌ ابزارهای پایتون که برای ساده‌سازی گردش‌های کاری رایج در مایا ایجاد شده، RS Build Kit بوده است که کارایی و عملکرد بالایی را در اختیار هنرمندان قرار خواهد داد. در نتیجه RS Build Kit یک ابزار جمع‌وجور است که عملیات مش (mesh)، انتخاب (selection)، طرح‌بندی (layout)، واردات (import)، صادرات (export) و عملیات منحنی (curve operations) را ارائه می‌دهد.

کیت افزونه RS Build Kit 2.0 برای کاربران مایا منتشر شد!
کیت افزونه RS Build Kit برای کاربران مایا منتشر شد!

ویژگی‌های جدید در نسخه 2.0 شامل یک Duplicator Radial بوده که شی انتخاب شده را برای تشکیل یک آرایه دایره‌ای کپی می‌کند. قابلیت Duplicator Radial مشابه قابلیت اصلاح کننده Array در Blender یا Array Object در Cinema 4D است.

همچنین چند ابزار وجود دارد که برای هنرمندان محیطی، مفید به نظر می‌رسند. این به‌روزرسانی همچنین طیف وسیعی از گزینه‌های جدید را برای کار با منحنی‌ها معرفی کرده است که می‌توان به Paint، Place، Snap و Mirror اشاره کرد.

قیمت و سیستم مورد نیاز

افزونه‌ی RS UV Kit 2.0 برای نرم‌افزار Maya 2019 به بالا در سیستم‌عامل‌های Windows، Linux و macOS در دسترس است. اگر بخواهیم به قیمت این افزونه اشاره کنیم باید بگوییم که هر مجوز 30 دلار هزینه دارد و هزینه مجوز استودیو 1500 دلار است. به طور کلی این افزونه برای هنرمندان مایا یک انتخاب مناسب بوده و با توجه به قیمتی که دارد، کارایی بالایی را ارائه خواهد کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

موتور رندرینگ Keyshot 10

موتور رندرینگ Keyshot 10

موتور رندرینگ Keyshot 10، اکنون به عنوان یکی از سریعترین و قابل اعتماد ترین موتورهای رندرینگ در بسیاری از موارد مانند رندرینگ محصولات، تبلیغات و طراحی صنعتی خودنمایی میکند.

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها