درآمد ارزی، وریفای اکانت فریلنسر

در قسمت سوم درآمد ارزی، وریفای اکانت فریلنسر، به مشکلات وریفای کردن اکانت در سایت های فریلسنرینگ و مقایسه بین مارکتینگ آنلاین و درآمد آن و اجرای پروژه به صورت آزاد بحث خواهیم کرد. در دو قسمت اول و دوم در مورد فروش محصولات و مارکتینگ آنلاین و نحوه فعالیت در سایت های فریلنسرینگ صحبت کردیم.

درآمد ارزی فریلنسرینگ و مارکتینگ آنلاین

در این قسمت برنامه درآمد ارزی وریفای اکانت فریلنسر، به مزایا و معایب درآمد ارزی و وریفای اکانت فریلنسرینگ اشاره کرده ایم. اینکه شما میتوانید درآمد ارزی بسیار خوبی از اجرای پروژه به صورت مستقل و آزاد داشته باشید و این کار میتواند به صورت یک کار دائمی برای شما باشد. اما اجرای این کار کمی دشوار بوده و به مهارت و صبر شما نیاز دارد.

شما باید یاد بگیرید که چگونه از کارفرمای خارجی کار بگیرید، قیمت بدهید و سعی کنید در مقابل رقبا، حرفی برای گفتن داشته باشید. این مسائل را در بخش دوم نیز بررسی کردم و اینبار به مشکلاتی که در بخش تایید اکانت و هویت برای ما ایرانیان وجود دارد پرداختیم. درآمد ارزی میتواند بسیار هیجان انگیز باشد، اما باید با دقت و وسواس خاصی برای کاربران ایرانی همراه شود. مشکلاتی که در سر تحریم درآمد ارزی و وریفای اکانت فریلنسرینگ برای ما ایرانیان وجود دارد، برخی را دلسرد میکند اما اگر کمی به آن بها دهید و برای آن وقت بگذارید، متوجه خواهید شد که این کار میتواند مزایای بسیار زیاد و درآمد ارزی بسیار خوبی داشته باشد.

درآمد ارزی : وریفای اکانت فریلنسر
درآمد ارزی : وریفای اکانت فریلنسر

وریفای اکانت فریلنسر

اگر به فکر درآمد ارزی هستید، باید بدانید که به صورت مستقیم نمیتوانید از داخل ایران اکانت خود را در سایت های فریلنسرینگ فعال و تایید نمایید. تایید یا وریفای کردن اکانت در سایت های فریلنسرینگ به خاطر مسائل تحریمی کشور عزیزمان، بسیار سخت و در بعضی شرایط غیر ممکن است. در نتیجه حتما توجه کنید که اینکار به صورت مستقیم از داخل ایران بدون کمک خارجی غیر ممکن است.

برای اینکار باید از سایت ها و اشخاصی که در خارج از ایران هستند برای وریفای کردن یا تایید اکانت خود استفاده نمایید. در بحث سوم ویدیوی درآمد ارزی، وریفای اکانت فریلنسر به این نکته خواهیم پرداخت. در انتهای ویدیو، مقایسه ای بین مارکتینگ آنلاین و فریلنسرینگ و امتیازات هر یک را شاهد خواهید بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها