مراسم Blizzcon تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود

بلیزارد به تازگی از توقف رویداد آنلاین BlizzCon خبر داده است. این مراسم در ابتدا قرار بود در اوایل 2022 برگزار شود، ولی به تازگی متوقف شده است تا در آینده به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

اولین مراسم آنلاین بلیزارد با نام BlizzConline، همانطور که نامگذاری شد، در فوریه 2021 به جای رویداد زنده 2020 که بخاطر کرونا لغو شده بود، برگزار شد. رویداد زنده دیگری از سوی بلیزارد در 2021 نیز لغو شد که منجر به رویداد آنلاین 2022 شد.

مراسم Blizzcon تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود
مراسم Blizzcon تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود

متاسفانه مراسم آنلاین 2022 نیز بخاطر طرح شکایتی در ماه ژوئیه علیه اکتیویژن بلیزارد، این مراسم نیز متوقف شد. این اتهامات و شکایات منجر به اخراج رئیس سابق بلیزارد نیز شد. همچنین طراحان و پیشکسوتان دیگری از این شرکت اخراج شدند. بلیزارد هنگام توقف BlizzCon به این اتهامات اشاره‌ای نکرد، ولی غیر ممکن است که این موضوع را برای تاخیر این مراسم نادیده گرفت.

بلیزارد اعلام کرد که برای برگزاری مراسم BlizzCon به تک تک افراد بلیزارد نیاز دارد و حضور هر کدام از آنها بخش مهمی از این مراسم است، پس در حال حاضر این مراسم متوقف می‌شود. بلیزارد همچنین گفت که اگر این مراسم دوباره برگزار شود قرار نیست مانند گذشته باشد.

مراسم بلیزکان اولین بار 16 سال پیش برگزار شد و از آن زمان این مراسم تغییرات زیادی داشته است و به گفته بلیزارد این مراسم در آینده به هر شکلی که باشد باید محیطی ایمن و دوستانه داشته باشد. روز توقف این مراسم همچنین با امروز که نام شخصیت McCree در بازی OverWatch به Cole Cassidy تغییر پیدا می‌کند، یکسان است.

بلیزارد همچنین تا تاریخ 5 نوامبر به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بتل بگ خود را در بازی اورواچ به صورت رایگان تغییر دهند. در حالت نرمال تغییر بتل تگ در این بازی 10 دلار هزینه داشت.

بلیزارد در رابطه با متوقف شدن این مراسم اعلام کرد که این موضوعات هیچ تاثیری بر پروژه‌های آینده اکتیویژن ندارد و این شرکت به کار خود مثل همیشه ادامه می‌دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها