جدیدترین نسخه از نرم افزار تجسم Enscape 3.5 منتشر شد

Enscape به تازگی جدیدترین نسخه از نرم افزار تجسم real-time خود یعنی Enscape 3.5 را منتشر کرده است. این به‌روزرسانی یک سیستم GI جدید را برای GPU‌هایی معرفی می‌کند که قادر به ردیابی پرتو با شتاب سخت‌افزاری هستند، همچنین امکان سفارشی‌سازی محتوا را از کتابخانه دارایی را Enscape فراهم کرده و پشتیبانی از SpaceMouse را اضافه می‌کند. با مازستا همراه باشید تا جزییات بیشتر را در اختیارتان قرار دهیم.

یک رندر بصری real-time برای طراحی معماری و نرم افزار CAD

Enscape اولین بار در سال 2015 منتشر شد و به یکی از ابزارهای کلیدی در بازار تجسم معماری تبدیل شد و در آخرین نظرسنجی رندر CGarchitect در لیست ده ابزار برتر قرار گرفت. این نرم افزار به CAD و ابزارهای طراحی معماری از جمله Rhino و SketchUp پیوند زنده live links دارد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا صحنه‌های بزرگ معماری را به صورت real-time چه روی صفحه نمایش و چه در واقعیت مجازی کشف کنند.

Enscape 3.5 از الگوریتم GI جدید برای پردازنده‌های گرافیکی پشتیبانی می‌کند. در واقع تغییرات کلیدی در Enscape 3.5 شامل الگوریتم جدید روشنایی است که “نورپردازی، بازتاب و کیفیت رندر بهبود یافته” را در GPUهایی که از ردیابی پرتو با شتاب سخت افزاری پشتیبانی می‌کنند، ارائه می‌دهد.

ویژگی Alpha Channel Export همچنین اکنون از متریال نیمه شفاف پشتیبانی می‌کند و ترکیب پس‌زمینه‌های جدید را در پشت رندرهایی مانند شیشه‌های مات یا رنگی آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، این نرم افزار اکنون از محدوده دستگاه‌های کنترل سه بعدی SpaceMouse 3Dconnexion  پشتیبانی می‌کند.

این به‌روز‌رسانی همچنین 40 شخصیت جدید سه بعدی انسانی را معرفی می‌کند که هر کدام دارای یک لباس هستند و می‌توان رنگ را برای آن‌ها سفارشی کرد. همچنین اکنون امکان انتخاب و ویرایش چندین دارایی به طور همزمان وجود دارد.

از سوی دیگر گردش کار در پلاگین‌های Rhino و Revit بهبود یافته است و امکان قرار دادن دارایی‌ها در لایه انتخاب شده در Rhino و همگام سازی نماهای بین Enscape و Revit را فراهم می‌کند.

قیمت و سیستم مورد نیاز

Enscape 3.5 برای سیستم‌عامل Windows 10 به بالا و macOS 12.2.1 به بالا در دسترس است و با هر دو پردازنده گرافیکی AMD و Nvidia کار می‌کند. همچنین افزونه‌ها برای نرم افزارهای Archicad 24 به بالا، Revit 2021 به بالا، Rhino 6.0 به بالا، SketchUp 2021 به بالا و Vectorworks 2021 به بالا در دسترس هستند. این نرم افزار فقط به صورت اشتراکی در دسترس بوده و هزینه مجوزهای قفل شده با گره 77.90 دلار در ماه یا 514.80 دلار در سال است و مجوزهای شناور 898.80 دلار در سال هزینه دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها