یک نسخه جدید و یک نسخه بازسازی شده از بازی Silent Hill در راه است

بازی Silent Hill به نظر دوباره در حال احیا شدن است. به تازگی گزارشاتی از یک پروژه بازسازی، یک دنباله و یک محتوای اپیزود یک از این بازی که در دست توسعه است به دست رسیده است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

گزارشگر صنعت بازی سازی، جف گراب به تازگی درباره احتمال ساخت یکی از این عناوین و بازسازی بازی کلاسیک Silent Hill 2 از 2001 صحبت کرده است. این اطلاعات با گزارشات منابع دیگر نیز مطابقت دارد.

این بازسازی قرار است دارای هوش مصنوعی، پازل و پایان‌های جدید باشد و طبق گزارشات قرار است برای مدت زمان محدودی در زمان عرضه انحصاری کنسول‌های پلی استیشن باشد.

تیم بازی سازی لهستانی Bloober به نحوی به این بازسازی ربط پیدا کرده است. یک نشت جدید عکس‌هایی را از سری Silent Hill واقع ر کشور انگلیس نشان می‌دهد که می‌تواند یک شوخی هم باشد.

البته ارتباط تیم Bloober با بازسازی Silent Hill می‌تواند واقعی‌تر از آنچه که فکر می‌کردیم باشد. این توسعه دهنده سال گذشته قرارداد همکاری را با کونامی امضا کرد و مدیر عامل کونامی اعلام کرد که آنها قرار است روی IP ترسناک بعدی آنها کار کنند.

هنوز مشخص نیست که Bloober قرار است روی بازسازی یا دنباله بازی کار کند، البته طبق گزارشات احتمال بازسازی Silent Hill 2 خیلی بیشتر است. همانطور که گفتیم این بازسازی می‌تواند شامل معماها و پایان‌های جدید بازی باشد.

البته به نظر می‌رسد که کونامی قصد دارد تا این سری را در چندین بازی به زندگی برگرداند که می‌تواند شامل محتوای قسمتی و اپیزودیک شود. استودیو Annapurna Interactive می‌تواند توسعه دهنده انتخاب شده برای تولید این قسمت‌های کوچک‌تر که در جهان Silent Hill تنظیم شده است باشد.

استودیو Annapurna برای عناوینی مثل Outer Wilds، Telling Lies و Sayanora Wild Hearts شناخته می‌شود. با این حال طبق گزارش VGC، توسعه دهندگان زیادی هستند که ایده و علاقه‌مندی ساخت Silent Hill را به کونامی نشان داده‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها