یکی از توسعه دهندگان بازی Skull & Bones یوبیسافت را برای “ماجراجویی جدید” ترک کرد

بازی Skull & Bones هنوز از درگیری مدیریتی رنج می‌کشد. آنتوان هنری، کارگردان این بازی پس از 15 سال حضور در یوبیسافت استعفا داده است. در ادامه با مازستا همراه باشید تا ببینیم او در آینده چه برنامه‌ای دارد.

یکی از توسعه دهندگان بازی Skull & Bones یوبیسافت را برای "ماجراجویی جدید" ترک کرد
یکی از توسعه دهندگان بازی Skull & Bones یوبیسافت را برای “ماجراجویی جدید” ترک کرد

هنری در سال 2007 وارد یوبیسافت شد و به عنوان طراح بازی Rayman Raving Rabbids 2 شروع به کار کرد. سپس بر روی عناوین دیگر مجموعه Rabbids، دو پروژه لغو شده و Just Dance 4 کار کرد. او نقش طراح ارشد بازی را در 2013 با Watch Dogs درست قبل از اینکه Skull & Bones را در 2014 بسازد اجرا کرد. او در 2017 مجددا به سمت مدیر بازی رفت، ولی کار بر روی Skull & Bones را متوقف نکرد زیرا یوبیسافت به نیرو برای Assassins Creed Valhalla نیاز داشت. او در سال 2021 به Skull & Bones بازگشت و درست قبل از سال جدید استعفا داد.

در هنگام کار به عنوان کارگردان بازی Skull & Bones او مسئول توسعه تمام استودیوهای سنگاپور، چنگدو و فیلیپین بود. او همچنین مستقیما 3 طراح را برای پشتیبانی مسیر بازی مدیریت کرد.

بر اساس گزارشی از تابستان گذشته به نظر می‌رسد که Skull & Bones در این جهت قرار نیست به جایی برسد.  این بازی به مدت 8 سال در دست توسعه بوده است و برای یوبیسافت بیش از 120 میلیون دلار هزینه داشته است و تنها به لطف پشتیبانی دولت سنگاپور در حال توسعه باقی مانده است.

با این حال، جا بجایی ثابت مدیریتی این عنوان باعث طراحی مجدد و عدم پیشرفت این بازی شده است. تیم توسعه این بازی در ترکیب با کارمندان فرسوده و محیط‌های مشکل دار از همیشه غیر حرفه‌ای‌تر است.

خوشبختانه در یک خبر خوشحال کننده که در مازستا اعلام کردیم، یوبیسافت بازی Rainbow Six Extraction را در روز انتشار به گیم پس می‌آورد و دلیل دیگری برای خوب بودن این اشتراک ایجاد می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها