رای دادن در مراسم Golden Joystick 2021 باز شده است

مراسم Golden Joystick 2021 که به مراسم اهدای جوایز مردمی به بازی نیز معروف است برای اولین بار در اروپا راه اندازی شد. این مراسم برای اهدای جوایز به بازی‌ها و بازی‌ساز‌ها است که مهم‌ترین جایزه آن بهترین بازی سال است.

در این مراسم رای دادن آزاد است و هرکس می‌تواند به صورت آنلاین به بازی موردعلاقه خود رای دهد. امسال 39امین دوره این مراسم است که آن را تبدیل به دومین قدیمی‌ترین مراسم بازی جهان بعد از Arcade Awards می‌کند.این مراسم در ابتدا فقط برای بازی‌های کامپیوتری بودند و طی مرور زمان کنسول‌ها هم به این مراسم راه پیدا کردند.

Golden Joystick 2021
Golden Joystick 2021

درحالی که سال 2021 سال موفقیت آمیزی برای صنعت بازی نبود، به این معنا نیست که ما امسال شاهد بازی‌های فوق‌العاده‌ای نبوده‌ایم. در طی 12 ماه گذشته تعدادی بازی که به عنوان بهترین‌ها شناخته می‌شوند، جمع آوری شده‌اند تا طرفداران بتوانند بهترین را از بین آنها در مراسم Golden Joystick 2021 انتخاب کنند. سی و نهمین مراسم Golden Joystick در راه است پس بهتر است تصمیم خود را برای بهترین بازی سال بگیرید.

امسال همچنین پنجاهمین سالگرد بازی‌های ویدئویی است که در عین حال طولانی و کوتاه به نظر می‌رسد. Computer Space اولنی دستگاه بازی بود که با سکه کار می‌کرد و در نوامبر 1971 راه‌اندازی شد.

این تاریخ به عنوان تولد بازی‌های ویدئویی شناخته می‌شود. به همین دلیل امسال دو بخش هیجان انگیز با نام‌های بهترین بازی تمام دوران و بهترین سخت افزار بازی تمام دوران به این مراسم اضافه شده است. رای گیری برای این دو بخش در 8 نوامبر آغاز می‌شود، بنابراین زمان زیادی برای فکر کردن به رای خود دارید.

رای گیری برای بخش‌های دیگر نیز در تاریخ 5 نوامبر در سایت Golden Joystick Awards شروع می‌شود. برندگان این مراسم در تاریخ 23 نوامبر مشخص خواهند شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها