امروز تریلری از بخش داستانی بازی Halo Infinite منتشر می‌شود

تنها یک ماه تا عرضه Halo Infinite در 8 دسامبر باقی مانده است، ولی به طرز عجیبی هنوز اطلاعات تکمیلی از بخش کمپین این بازی وجود ندارد. این موضوع به زودی در حال تغییر است چراکه ایکس باکس برنامه‌ای را در یوتیوب ترتیب داده است تا اطلاعاتی از این بخش و Master chief را نشان دهد. حال مشخص شده است که بزودی تریلر بخش داستانی بازی Halo Infinite منتشر شده است.

امروز تریلری از بخش داستانی بازی Halo Infinite منتشر می‌شود

در کپشن نمایش برنامه ریزی شده یوتیوب آمده است که: تبعیدیان، نیرو‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد را شکست داده و کنترل زتا هیلو را به دست گرفته‌اند و بقای بشریت را تهدید می‌کنند. وقتی تمام امید از بین می‌رود و سرنوشت بشریت در تعادل قرار می‌گیرد، Master Chief بر‌می‌گردد تا با بی‌رحمانه‌ترین دشمنی که تا به حال با او رو به رو شده است مقابله کند.

همچنین اشاره شده است که ظاهر جدیدی را مشاهده خواهیم کرد تا بازیکنان آزادی اسپارتان در بزرگ‌ترین، وسیع‌ترین و بازترین ماجراجویی Halo را تجربه کنند. این مشخصات قطعا به پخش گیمپلی از بازی اشاره می‌کند. بهتر است که امروز گیمپلی از هیلو ببینیم چراکه طرفداران دیگر نمی‌توانند صبر کنند.

استودیو 343 از ناامیدی طرفداران از عدم آگاهی کافی از بخش داستانی آگاه است. استودیو در ماه آگوست اعلام کرد که از خواسته‌ی طرفداران اطلاع دارد، به ویژه در رابطه با گیمپلی بخش داستانی، آنها همچنین اعلام کردند که گیمپلی بخش داستانی را قبل از عرضه بازی نشان خواهند داد.

45 روز تا عرضه قطعا زمان خوبی برای نزدیک شدن به راه اندازی است و به احتمال زیاد امروز شاهد گیمپلی بازی خواهیم بود. متاسفانه شما نمی‌توانید بخش داستانی بازی را در 8 دسامبر با دوستان خود بازی کنید چراکه بخش کوآپ داستانی قرار نیست در روز انتشار در دسترس قرار بگیرد.

در نهایت، به نظر می‌رسد که Master Chief قرار است چندین ماموریت در Halo Infinite را بر عهده بگیرد. این به معنی بیش از یک بخش داستانی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها