آرتور مورگان و جوئل میلر، دو اسطوره بزرگ، در حال همکاری با یکدیگر هستند

دو اسطوره بزرگ، آرتور مورگان و جوئل میلر قرار است با هم همکاری کنند. در ادامه این خبر هیجان انگیز با مازستا همراه باشید.

راجر کلارک، صداپیشه شخصیت آرتور مورگان در بازی Red Dead Redemption 2 در حال همکاری با تروی بیکر، صداپیشه شخصیت جوئل در بازی محبوب The Last of Us است. آنها قرار است با یکدیگر بر روی یک بازی ناشاناخته کار کنند. اوایل دیروز بود که راجر کلارک تصویری را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که او را با لباس مخصوص بر تن در کنار تروی بیکر نشان می‌دهد.

دو اسطوره در حال همکاری با یکدیگر هستند
دو اسطوره در حال همکاری با یکدیگر هستند

راجر کلارک در کپشن این پست گفته است که “قرار بود چیز خنده‌داری بگویم، ولی صادقانه همکاری با تروی بیکر به من نشان داد که چرا او یکی از بهترین‌های این صنعت است. استعداد، تجربه و هوش او کمک کرد تا این پروژه به یک تجربه بسیار ارزشمند تبدیل شود. بی صبرانه منتظریم تا به همه شما نشان دهیم که این تیم شگفت انگیز چه کار کرده است!”

این پست هیچ اشاره‌ای به پروژه‌ای که آرتور مورگان و جوئل میلر بر روی آن کار می‌کنند نکرده است، ولی می‌دانیم که با توجه به لباس‌های آنها در این بازی از فول موشن کپچر استفاده می‌شود. بعد از عرضه Red Dead Redemotion 2 شایعه شد که راجر کلارک قرار است در بازی‌های مختلف زیادی ظاهر شود، ولی هیچکدام از آنها حقیقت نداشت.

تروی بیکر نیز چنین پستی را در اینستاگرام منتشر کرده است که این دو را در همان لباس‌ها نشان می‌دهد. این دو شخصیت قطعا پرطرفدارترین صداگزارها در دنیای بازی‌ها هستند که حضور آنها همیشه بازیکنان را خوشحال کرده است. با توجه به کارهای قبلی این دو که بسیار پرطرفدار بودند، می‌توان گفت که حضور هردوی آنها در یک پروژه قرار است فوق‌العاده باشد.

هنوز مشخص نیست که این پروژه چیست، ولی با توجه به حضور این دو شخصیت در یک پروژه می‌توان حدس زد که این بازی قرار است ارزشش را داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها