تریلر جدید بازی Gotham Knights منتشر شد

استودیو برادران وارنر تریلر 15 دقیقه جدیدی را برای بازی Gotham Knights منتشر کرد که روی شخصیت‌های Red Hood و Nightwing تمرکز دارد. آنها را بر پشت بام‌های گاتهام در حال مبارزه با جرم و جنایت و پیدا کردن راهشان به دادگاه جغدها می‌بینیم. همچنین توانستیم موتور خفاشی جدید را در خیابان‌های گاتهام ببینیم. در ادامه با مازستا همراه باشید.

تریلر جدید Gotham Knights با Nightwing در حال مشاهده شهر از بالا شروع می‌شود. در ادامه قابلیت‌های او از جمله گلایدرش را می‌بینیم که او را به بالا می‌کشد و با آن می‌تواند پرواز کند. این دستگاه مانند نسخه کوچکتری از Fast Bat است که یک خفاش مکانیکی غول پیکر بود که به بتمن کمک می‌کرد تا به سرعت حرکت کند.

در همین حال Red Hood را می‌بینیم که یکی دیگر از شخصیت‌های بازی Gotham Knights است و با استفاده از انرژی روح خود به نام Leap Mystical که ترامپولین‌های سبز رنگ ارواح هستند به اطراف سفر می‌کند. او از یک Grappler که بتمن هم استفاده می‌کرد استفاده می‌کند تا سریع‌تر به پشت بام‌ها برسد.

همانطور که در کمیک‌ها نوشته شده شخصیت Red Hood به دلیل برگشت خود از مرگ این قابلیت‌ها را دریافت کرده است. البته، Red Hood به اندازه کمیک‌ها کشنده نیست. گلوله‌های او کشنده نیست، اگرچه مهمات منفجره‌ای دارد که می‌تواند در مقابل دشمنان خود استفاده کند.

در ادامه تریلر توانستیم دوتا از قابلیت‌های Nightwing را هم ببینیم. Elemental Shock زره دشمنان را برای مدتی نادیده می‌گیرد و به آنها آسیب مستقیم می‌زند و Cryostasis دشمنان را یخ می‌زند تا به شما در شکست دادن گروهی از آنها کمک کند. البته همه تبهکاران به سادگی که فکر می‌کنید نیستند.

در ادامه تریلر نگاهی به دیوان مهندسی شده Court of Owls نگاهی می‌اندازیم که در کمیک‌ها قبلا آنها را دیده‌اید. این دشمن‌ها بسیار حرفه‌ای تر هستند و می‌توانند از مرگ برگردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها