اولین تصاویر از بازی جدید Raevnbound منتشر شد

اوایل این هفته تام هندرسون گزارش داده بود که استودیو Avalanche که برای بازی‌های Just Cause معروف است، در حال ساخت یک بازی جدید قرون وسطایی به نام Ravenbound: Tales of Avalt است. البته این بازی در حال حاضر با اسم رمزی Jackdaw شناخته می‌شود. هندرسون گزارش داد که بازی جدید Raevnbound در سرزمین خیالی Avalt جای می‌گیرد، در همین حال حساب توییتر Just4Leaks2 جزئیات بیشتری را از گیمپلی بازی ارائه داده است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

به دنبال انتشار اطلاعات از حساب تام هندرسون و توییتر Just4Leaks2، تصاویر دیگری از کاربران توییتر منتشر شد که حال و هوای بازی Ravenbound را به ما نشان می‌دهد.

اولین اسکرین شات نشان دهنده شخصیت اصلی در کنار یک قلعه است،‌ در همین جا می‌توانیم اهداف را در صفحه اصلی مشاهده کنیم که نشان می‌دهد که باید به یک کشتی ران تبدیل شویم.

بازی جدید Raevnbound

در سمت چپ صفحه سطح بازیکن یا شخصیت را می‌بینیم. تصویر دوم کمی جذب‌تر است و قهرمان بازی را در جنگ با نیزه نشان می‌دهد. هر دو تصویر دارای آرم و زیرنویس بازی، Tales of Avalt هستند.

جزئیات گیمپلی بیشتری توسط تام هندرسون و Just4Leaks2 فاش شد، برای مثال بازیکنان می‌توانند تبدیل یه یک کلاغ شوند و دشمنان را از بالا شناسایی کنند.

بازیکنان همچنین پس از مرگ می‌توانند بین کشتی‌ها و هرکدام از کشتی‌ها دارای ویژگی منحصر به فردی است. به گفته منابع تام هندرسون بازی جدید Raevnbound فصول مختلف را خواهد داشت که نشان می‌دهد این بازی همراه با خدمات زنده راه اندازی می شود.

بازی Ravenbound تنها عنوانی نیست که استودیو Avalanche روی آن کار می‌کند. سال پیش تایید شده بود که این استودیو در حال کار بر روی پروژه Contraband است. این پروژه قرار است یک بازی چند نفره آنلاین باشد که روی مبارزات با استفاده از ماشین تمرکز می‌کند. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در مازستا به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها