مکسون برنامه مجسمه‌سازی دیجیتال Forger را برای iPad آپدیت کرد

Maxon برنامه مجسمه‌سازی دیجیتال Forger را برای iPad به روزرسانی کرد و مجموعه ابزارهای مدل‌سازی جدیدی را بر اساس موتور مدل‌سازی polygonal از Cinema 4D اضافه کرده است. Forger که سال گذشته توسط Maxon خریداری شد، یکی از قدیمی‌ترین اپلیکیشن‌های اختصاصی مجسمه‌سازی iPad است. در ادامه با مازستا همراه باشید تا جزییات این نسخه‌ی جدید Forger 2023.1 را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

طبق اطلاعات منتشر شده، این مجموعه، هسته‌ای از براش‌های مجسمه سازی را ارائه می‌دهد. سایر ویژگی‌های کلیدی شامل مجسمه‌سازی لایه‌ها، ماسک کردن، گروه‌بندی چهره، گزینه‌ای به سبک LazyMouse برای صاف کردن ضربات، تقارن، رتوپولوژی خودکار و نقاشی پایه است.

برنامه مجسمه‌سازی دیجیتال Forger

فایل‌ها را می‌توان در قالب OBJ یا Alembic وارد و import کرد یا به سایر برنامه‌های DCC در قالب OBJ، STL یا USD صادر یا export کرد.

ابزارهای مدل سازی polygonal جدید، دارایی‌های سطح سخت را از ابتدا ایجاد کرده یا هندسه موجود را ویرایش خواهند کرد. از سوی دیگر کاربران می‌توانند دارایی‌های سطح سخت ساده را از ابتدا ایجاد کنند.

برنامه مجسمه‌سازی دیجیتال Forger

قیمت و دسترسی برنامه مجسمه‌سازی دیجیتال Forger 2023.1

برنامه مجسمه‌سازی دیجیتال Forger 2023.1 برای iPadOS 15.0 به بالا در دسترس است. به طور کلی برنامه پایه رایگان بوده، اما محدود به سه فایل فعال است. اشتراک پولی، که هزینه آن 1.99 دلار در ماه یا 14.99 دلار در سال است، live link را برای Cinema 4D ارائه می‌دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تخریب با Blast Code

تخریب با Blast Code

Blast Code 1.6.1  یکی از پلاگین های معروف و پرکاربرد تخریب و مهندم کننده اجسام در نرم افزار Autodesk Maya   معرفی گردید.با این بروز رسانی

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها