شبیه سازی درخت و گیاهان با Onyx Tree

 یکی از معروفترین نرم افزارهای ایجاد درخت و گیاهان Onyx Tree می باشد که هم به صورت یک نرم افزار مستقل و هم به صورت یک پلاگین برای نرم افزارهای 3ds max, Maya, Lightwave وCinema4D می باشد که عمده تمرکز این پلاگین بروی نرم افزار 3ds Max  می باشد. Onyx Tree  امکان رشد و ایجاد درخت هایی با پارامترهای متنوع را در اختیار کاربران قرار می دهد.

شبیه سازی درخت و گیاهان با Onyx Tree
شبیه سازی درخت و گیاهان با Onyx Tree

اهمیت Onyx Tree در ببن کاربران به دلیل کیفیت بالای تولیدات آن می باشد. درخت های تولیدی این نرم افزار قابلیت رشد  داشته و شما میتوانید درخت مورد نظر خود را از نظر طول عمر تحت کنترل درآورید. قابلیت ایجاد فایل های متنوع از جمله ONX,3DS,C4D,FAC,DXF,LWO,OBJ در نرم افزار Onyx و مدل یکسان در پلاگین های آن می باشد. این شرکت سازنده درختان بامبو، گیاهان، علف ها، نخلها و درختان پهن برگ می باشد. ساخت درختان Conifer ( انهایی که میوه های مخروطی دارند) نیز به سادگی در این نرم افزار قابل تولید می باشد.

این نرم افزار دو پلاگین ویژه برای 3DS Max دارد که شامل Onyx2Max وTRee Storm است. نرم افزار TreeStorm قادر به تولید انواع درختان در نرم افزار 3ds max بوده و قادر است که شبیه سازی باد بروی درختان را نیز انجام دهد. ساخت انیمیشن های شما میتواند بسیار واقع گرایانه تر باشد زیرا حرکت درختان بر حسب سرعت باد را به صورت کامل شبیه سازی میکند.

Onyx2Max نیز امکان وارد نمودن فایل های Onyx Tree را به نرم افزار مکس امکان پذیر می کند. این فایلها با پسوند ONX ذخیره می شوند و حاوی مدل سه بعدی درختان، متریال و UV انها و دیگر خصوصیات درختان ذخیره شده می باشد.

شبیه سازی درخت و گیاهان با Onyx Tree
شبیه سازی درخت و گیاهان با Onyx Tree

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها