FNCS با جایزه بیشتر از 5 میلیون دلاری در ماه نوامبر برگزار می‌کند

فورتنایت امسال برنامه‌ای برای برگزاری مسابقات حضوری ندارد، که به معنی عدم برگزاری کاپ جهانی است. فورتنایت در طی این چند سال در کنار کاپ جهانی مسابقاتی را با عنوان FNCS برگزار می‌کرد که مبلغ چشمگیری را برای شرکت از خانه پیشنهاد می‌دهد. به تازگی اپیک گیمز مسابقه FNCS Grand Royale را معرفی کرد.

این مسابقات در فصل 8 قسمت دوم فورتنایت برگزار می‌شود و اپیک مانند همیشه قوانین منحصر به فردی را برای این مسابقات ایجاد کرده است که محدودیت‌هایی را برای جمع‌اوری بازیکنان تیم 3 نفره اعمال کرده است.

فورتنایت مسابقه‌ای را با جایزه بیشتر از 5 میلیون در ماه نوامبر برگزار می‌کند
FNCS با جایزه بیشتر از 5 میلیون دلاری در ماه نوامبر برگزار می‌کند

FNCS امسال قرار است در تیم‌های 3 نفره به جای 2 و 4 نفره برگزار شود. جذابیت اصلی این مسابقات جایزه 5 میلیون دلاری آن است که 2.25 میلیون دلار آن در اروپا پخش خواهد شد، زیرا بسیاری از بازیکنان در این منطقه هستند.

این مسابقات در دو آخر هفته برگزار خواهد شد که مرحله مقدماتی آن در 11 تا 14 نوامبر برگزار شود و مرحله نهایی در 19 تا 21 نوامبر برگزار می‌شود. در زمان رویداد، تیم‌های واجد شرایط در جلسات 3 ساعته می‌توانند حداکثر 10 مسابقه انجام دهند تا امتیاز کسب کنند. هرچه تیم شما بیشتر زنده بماند، امتیاز بیشتری کسب خواهد کرد.

از آنجا که 33 تیم برای پیروزی در این مسابقات شرکت می‌کنند، آنهایی که موفق نشوند شانس دیگری برای شرکت در مسابقه دیگری دریافت می‌کنند. قوانین در این مرحله از مسابقات به اهدای امتیاز‌ها مربوط می‌شود.

این مسابقات طرفداران فورتنایت را حفظ کرده است و اپیک گیمز با برگزاری بیشتر مسابقات و ایونت‌ها، مانند ایونت کنسرت آریانا گرانده که به تازگی برگزار شده بود، قصد دارد که بازی را جذاب‌تر کند.

برگزار نشدن مسابقات جهانی فورتنایت، بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای و طرفداران را ناراحت کرده است، ولی اپیک با برگزاری مسابقات بیشتر FNCS سعی دارد تا جای خالی این تورنومنت بزرگ را پر کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها