بازی Resident Evil Village برنده بهترین بازی سال استیم شد

بازی Resident Evil Village برنده جایزه استیم آواردز در دسته بهترین بازی 2021 شده است. جوایز استیم که در گذشته در مازستا به آن اشاره کرده‌ایم مراسمی است که هر ساله با توجه به رای کاربران به چندین بازی که از قبل نامزد شده‌اند، جایزه اهدا می‌کند. بازی Resident Evil Village در مقابل Cyberpunk 2077، Valheim، New World و Forza Horizon 5 قرار گرفت،‌ ولی توانست همه آنها را شکست دهد و عنوان بهترین بازی سال را از آن خود کند.

بازی Resident Evil Village برنده بهترین بازی سال استیم شد
بازی Resident Evil Village برنده بهترین بازی سال استیم شد

این بازی به عنوان بخشی از تلاش Capcom برای جا باز کردن در رایانه‌های شخصی که با Resident Evil 7 شروع شد،‌ منتشر شد. RE: Village که در 7 می منتشر شد، به سرعت با عرضه بر روی کنسول و رایانه‌های شخصی نقدهای مثبتی را دریافت کرد.

در ماه اکتبر این بازی ار فروش 5 میلیونی فراتر رفت و به رده پلاتینیوم در استیم تبدیل شد. با وجود بازی‌های فوق‌العاده‌ای که هر کدام از آنها لایق این جایزه بودند،بازی Resident Evil Village یک دستاورد بزرگ دریافت کرده است.

لیست تمام بازی‌هایی که برنده شده‌اند را می‌توانید در استیم مشاهده کنید.

به طور کلی، لیست بازی‌های برنده شده خیلی شگفتی نداشت. Terraria برنده جایزه Labor of Love شد که کاملا منطقی است، چراکه کاربران خیلی بیشتری نسبت به دیگر نامزدهای این جایزه دارد. برخی حتی برای بهره مندی از بالاترین کیفیت در این بازی سیستم‌های جدید فقط برای این بازی تهیه کردند.

بازی It Takes Two که برنده جایزه Better with Friends شده است اخیرا برنده جایزه بهترین بازی سال نیز شده بود. همچنین بازی Farming Simulator 2022 هم برنده جایزه‌ای شده است که علاقه بسیاری را به کشاورزی نشان می‌دهد.

تنها برنده بحث برانگیز در لیست برنده‌ها Cyberpunk 2077 است که Life is Strange: True Colors، Days Gone و Mass Effect را شکست داده است. شاید این بالاخره نشانه‌ای برای سایبرپانک است که همه چیز در نهایت برای این بازی در حال تغییر است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها