اولین تورنومنت PvE فورتنایت معرفی شد

تورنومنت Fortnite mares قرار است مسابقات PvE باشد. پنجشنبه Epic Games جدیدترین تورنومنت خود را با نام Fortnite mare معرفی کرد. این تورنومنت PvE است و قرار است بازیکنان را در مقابل زامبی‌های هوش مصنوعی قرار دهد. این اولین تورنومنت PvE فورتنایت است.

اصطلاح PvE مخفف بازیکن در مقابل دشمن است که بازیکنان را مقابل هم قرار نمی‌دهد. تمامی تورنمنت‌های قبلی فورتنایت شامل مبارزه با تیم‌ها و بازیکنان دیگر بود. برای تورنومنت Fortnite mares بازیکنان نیاز به یک تیم 4 نفره دارند و نمی‌توانند تیم‌های رندوم بسازند.

اولین تورنومنت PvE فورتنایت معرفی شد
اولین تورنومنت PvE فورتنایت معرفی شد

در این مسابقات شما به صورت تصادفی در نقطه‌ای از مپ قرار می‌گیرید و باید زامبی‌ها را که به صورت موج به موج هجوم می‌آورند شکست دهید. بعد از چند دور کوتاه، وطفان شروع به حرکت می‌کند و شما را به سمت نقطه مشخصی می‌برد.

شما 5 مسابقه Horde Rush خواهید داشت و باید تا آنجا که می‌توانید امتیاز کسب کنید. به ازای هر 1000 امتیاز درون 5 بازی شما یک امتیاز کسب می‌کنید.

امتیازات جمع شده شما در نهایت در جدول امتیازات قرار می‌گیرد. اگر تیم 4 نفره اول شما به خوبی شما نبود، می‌توانید یک بار تیم خود را بدون پنالتی یا اخطار عوض کنید. برندگان تنها یک جایزه خواهند گرفت پس به امید بازی در دو تیم نباشید.

جوایز این تورنومنت شامل پول نمی‌شود و تنها آیتم‌های درون بازی می‌دهد. شما می‌توانید با 500 امتیاز یک لودینگ اسکرین، با 1000 امتیاز یک اسپری و با 2000 امتیاز یک ایموت دریافت کنید. این مسابقات در تاریخ 23 اکتبر شروع می‌شود و در 24 اکتبر به اتمام می‌رسد. به یاد داشته باشید که برای شرکت در این مسابقات باید محافظت دو مرحله‌ای اکانت یا 2FA را فعال کنید.

فورتنایت دارد آخرین تلاش‌های خود را برای مشتاق نگه داشتن طرفداران می‌کند. باید ببینیم که آیا نتیجه‌ای می‌تواند از این کارها بگیرد یا نه.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها