مایکروسافت و AMD کارت گرافیک خاص و محدود RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition را معرفی کردند

شرکت AMD با همکاری کمپانی مایکروسافت یک کارت گرافیک ویژه، ماد شده و جذاب را بر اساس بازی Halo Infinite رونمایی کردند. در ادامه برای آشنایی با یک نسخه زیبا و متفاوت RX 6900 XT Halo Infinite با مازستا همراه باشید.

در برخی موارد شرکت هایی نظیر اینتل، انویدیا و ای ام دی سخت افزارهای خود را با ماد و طرح بازی ها وارد بازار می کنند. این بار هم AMD با همکاری شرکت مایکروسافت یک کارت گرافیک بر اساس بازی Halo Infinite را به تولید رسانده است.

مایکروسافت و AMD کارت گرافیک خاص و محدود RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition را معرفی کردند
مایکروسافت و AMD کارت گرافیک خاص و محدود RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition را معرفی کردند

کارت گرافیک RX 6900 XT Halo Infinite از نوع رفرنس یا همان مرجع RX 6900 XT با خنک کننده سه فن بوده و یک نسخه در تولید محدود یا همان Limited Edition است که احتمالا در بسیاری از نقاط جهان حتی دیده نیز نخواهد شد.

این کارت گرافیک به طور خاص از شخصیت شناخته شده Master Chief – Spartan John که کاراکتر اصلی سری بازی های هالو است الهام می گیرد. طراحی بدنه این کارت گرافیک از تم بازی هالو اینفینیتی بهره برده و در بخش اعظم آن شاهد استفاده از رنگ سبز لجنی هستیم.

همچنان سه درگاه 8 پین نیز نیروی مورد نیاز آن را تامین می کنند. از آنجایی که این کارت گرافیک یک نسخه محدود است، هر کدام از مدل های تولید شده دارای شماره سریال اختصاصی هستند. به عنوان مثال از 1 تا 1000.

لوگوی هالو در پشت کارت گرافیک با دیودهای LED روشن می شود. همچنین عدد 117 نیز در پشت بک پلیت به صورت برجسته طراحی شده است. بازی Halo Infinite محصول استودیوی ایکس باکس کمپانی مایکروسافت بوده و برای کنسول های Xbox Series X، Xbox Series S و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

تا پیش از این نیز مایکروسافت چند کنسول با تم سفارشی این بازی را تولید کرده بود که تمام موجودی آن تنها در عرض چند دقیقه به فروش رفت. در حال حاضر این دو شرکت به قیمت این کارت گرافیک اشاره ای نکرده اما می دانیم که بدون شک از قیمت نسخه مرجع بیشتر است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها