Vin Diesel در حال کار بر روی فیلم Ark: Survival است

وین دیزل که بازیگر نقش اصلی سری فیلم‌های سریع و خشن است به تازگی از کار بر روی فیلم Ark برای اکران در سینماها خبر داده است. این فیلم قرار است بر اساس بازی جهان بازی استودیو Wildcard یعنی فیلم Ark: Survival Evolved ساخته شود. البته هنوز مشخص نیست که خود وین دیزل در فیلم Ark: Survival نقش دارد. با مازستا همراه باشید.

به تازگی در مازستا درباره بازی جدید Ark 2 خبر داده بودیم که در نمایشگاه Xbox و Bethesda به نمایش درآمده بود. این بازی قرار است در سال 2023 به صورت انحصاری برای پلتفرم‌های Xbox و PC منتشر شود. با این حال طرفداران دنیای Ark باید انتظار اخبار هیجان انگیز دیگری از این سری را داشته باشند.

Vin Diesel که به تازگی در تریلر بازی جدید Ark 2 سوار بر یک دایناسور دیده شده بود در شبکه‌های اجتماعی از تولید فیلم Ark خبر داده است. اینطور که به نظر می‌رسد اقتباس‌های بازی‌های ویدئویی به یک فرصت بزرگ برای هالیوود تبدیل شده است تا ستاره‌های بزرگ را در نقش شخصیت‌های محبوب بازی‌های ویدئویی قرار دهد.

وین دیزل در پست اینستاگرام خود درباره این بازی نوشت “بهترین بازی حال حاضر Ark Survival Evolved است. پسرم سالها پیش من را با این بازی آشنا کرد، پس از آن استودیو Wildcard از من درخواست کرد تا این IP را به تلویزیون و فضای فیلم بیاورم که یک افتخار غیر قابل توصیف است. هر گیمر واقعی برای بازی Ark 2 هیجان زده است، ولی من هیجان زده‌ام تا فیلم عنوان Ark را در سینماها تماشا کنید. با ما همراه باشید.”

این بازیگر و تهیه کننده خبری از زمان اکران این فیلم در سینماها نداد. همچنین مشخص نیست که آیا او نقش اصلی این فیلم را بازی می‌کند یا نه، ولی باید در نظر گرفت که وین دیزل از اوایل سال 2000 در تمام فیلم‌‌هایی که به عنوان تهیه کننده حضور داشت نقش اصلی آن فیلم را نیز به عهده داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها