Aang، Steven و Commander Shepard نیز به زودی به فورتنایت می‌آیند

اپیک با یک نظر سنجی جدید از بازیکنان درخواست کرده تا از بین شخصیت‌های مختلف بهترین آن را انتخاب کنند تا به بازی فورتنایت اضافه شود. اینک Aang، Steven و Commander Shepard در انتظار ورود هستند.

هر چند ماه یکبار، اپیک گیمز یک نظر سنجی را برای چند بازیکن منتخب فورتنایت جشنواره زمستانی فورتنایت این هفته با 14 هدیه بازمی‌گرددمی‌فرستد که شامل تعداد زیادی شخصیت‌ها، برندها، نمایش‌ها و پوسته‌های مختلف می‌شود تا ببینند کدام شخصیت مورد علاقه بازیکنان است. به احتمال زیاد اپیک بعد از نظر سنجی اقدام به اضافه کردن اسکین‌ها به بازی می‌کند، البته اگر قبلا جهت افزودن آنها اقدام نکرده باشد.

Aang، Steven و Commander Shepard نیز به زودی به فورتنایت می‌آیند
Aang، Steven و Commander Shepard نیز به زودی به فورتنایت می‌آیند

اگرچه این نظر سنجی‌ها معمولا بی معنا هستند و لزوما به چیزی که اپیک در حال کار بر روی آن است اشاره نمی‌کند، باید بگوییم که تعداد کمی از شخصیت‌هی نظر سنجی‌های قبلی از آن زمان به بازی راه پیدا کرده‌اند که شامل ناروتو و مرد عنکبوتی می‌شود. این نظر سنجی‌ها نیز توسط SentinelCentral در توییتر فاش شده است.

برخی از شخصیت‌هایی که در این نظر سنجی گنجانده شده‌اند، نشان می‌دهد که اپیک قصد دارد تا دنیای عنکبوتی را در فورتنایت گسترش دهد. شخصیت‌های مایلز مورالز، اسپایدر پانک، اسپایدر گرل و گرین گابلین به تازگی به این مجموعه اضافه شده‌اند. برخی دیگر از شخصیت‌های کمیک بوکی که در نظر سنجی لیست شده بودند نیز شامل Ultron، Shuri، Bat Woman، Scarecrow و Mr Fantastic ‌می‌شوند.

چند انتخاب بسیار جالب دیگر نیز در این میان وجود دارد، مانند Aang و Iroh از سری آواتار و زورو از انیمه One piece و Dio از JOJOs Bizarre Adventures. شخصیت‌های متنوع‌تر و محبوب‌تر دیگری نیز مانند Darth Vader در این لیست وجود دارند. این لیست تنوع بسیار گسترده‌ای دارد و به طور قطع نمی‌توان گفت که کدام شخصیت شانس بیشری برای آمدن به فورتنایت را دارد.

اگرچه در نظر سنجی از بسیاری از بازیکنان پرسیده شده است که آیا اسم شخصیت‌های خاص را شنیده‌اند یا نه، صفحاتی نیز وجود دارد که درباره علاقه بازیکنان درباره ورود این شخصیت‌ها به بازی می‌پرسد. همانطور که در گذشته در مازستا خبر داده‌ایم فورتنایت به تازگی شخصیت‌های زیادی را از بازی‌های دیگر به مجموعه خود اضافه کرده است که موجب جذب بازیکنان بیشتر شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

GOLAEM crowd simulation charachter animation

Golaem (گولام)

فیلم های سینمایی و انیمیشن ها و حتی بازیهای نسل جدید، مملو از افکت ها و جاذبه های بصیری هستند. یکی از نیازمندیهای بسیار مهم

ادامه مطلب »
بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها