Anastasiy جدیدترین نرم افزار تطبیق رنگ MagicTints 3.0 را منتشر کرد

Anastasiy Safari توسعه‌دهنده ابزارهای نقاشی دیجیتال، به تازگی MagicTints 3.0، آخرین نسخه نرم افزار تطبیق رنگ را برای کارهای مفهومی و کارهای تصویرسازی منتشر کرده است.

ویژگی‌های جدید این نسخه شامل گزینه‌ای برای تصحیح رنگ انتخابی تصویر، استفاده از لایه دیگر در فایل فتوشاپ به عنوان منبع رنگ، و پردازش دسته‌ای تصاویر برای مطابقت با مرجع رنگ است. با مازستا همراه باشید تا جزییات بیشتر را در اختیارتان قرار دهیم.

طرح رنگ را از یک تصویر مفهومی به تصویر دیگر اعمال کنید

MagicTints که برای اولین بار در سال 2019 منتشر شد، ابزاری است که با یادگیری ماشین آموزش دیده و به طور خودکار طرح رنگ را از یک تصویر مفهومی به دیگری اعمال می‌کند و کنتراست و روشنایی اصلی را حفظ می‌کند.

این نرم افزار به طور خودکار طرح رنگ را از یک مرجع به یک تصویر هدف منتقل می‌کند، یا همان نمایه را برای همه تصاویر در یک سند لایه‌ای اعمال خواهد کرد. همچنین امکان ایجاد پالت‌های رنگی به صورت دستی برای انتقال به تصویر وجود دارد.

MagicTints 3.0

MagicTints که در ابتدا یک پلاگین برای فتوشاپ و سایر برنامه‌های Adobe بوده، اکنون به‌عنوان یک نسخه مستقل در دسترس است و همچنین می‌تواند LUT‌ها را در قالب مکعب برای استفاده در نرم‌افزارهایی مانند After Effects و DaVinci Resolve صادر یا export کند.

تصحیح رنگ هدایت شده از یک تصویر هدف

MagicTints 3.0 کنترل دقیق‌تر فرآیند تصحیح رنگ را امکان‌پذیر می‌سازد. همچنین اکنون می‌توان قدرت یک LUT را هنگام export فایل‌ها برای استفاده در نرم افزارهای دیگر مشخص کرد.

بهبودهای گردش کار شامل یک گزینه برای لغو تصحیح رنگ در حال انجام است، به علاوه گزینه‌ای برای ویرایش پالت‌های رنگ موجود و تغییر نام تصاویر مرجع از داخل MagicTints وجود دارد.

MagicTints 3.0 همچنین پشتیبانی از فایل‌های لایه‌ای PSD فتوشاپ را به عنوان تصاویر مرجع معرفی می‌کند. این نرم افزار اکنون از تمام فرمت‌های تصویر مدرن در همه پلتفرم‌ها از جمله تصاویر JPEG، WEBP، PGA، TIFF، PNG و BMP و تصاویربرداری SVG پشتیبانی می‌کند.

همچنین چند تغییر خوب منحصر به فرد برای نسخه مستقل وجود دارد که می‌توان به گزینه‌ای برای انجام یک تطبیق رنگ به سادگی با کشیدن و رها کردن یک تصویر از پالت مرجع بر روی تصویر مورد نظر اشاره کرد.

نسخه مستقل همچنین اکنون از پردازش دسته‌ای، تطبیق مجموعه‌ای از تصاویر با یک مرجع رنگ پشتیبانی می‌کند. برای کاربران مک، هم نسخه macOS و هم پلاگین‌ها در حال حاضر از پردازنده‌های سیلیکون اپل پشتیبانی می‌کنند.

قیمت و دسترسی

MagicTints 3.0 اکنون برای برنامه‌های Photoshop، Illustrator و InDesign CC 2014 به بالا در سیستم‌عامل‌های Windows و macOS و به عنوان یک نسخه مستقل برای Windows 8 به بالا و Mac OS X 10.8 به بالا در دسترس است و 59 دلار قیمت دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها